*

şükela:  tümü | bugün
  • derbinin hakemi, nihat özdemir ve ali koç’a rağmen adaletli bir yönetim gösterebilirse yıllar sonra bozulacak olan seridir.

geçen sezon oynanan maçta feghouli’ye yapılan faul ali palabıyık ve var hakemleri tarafından görmezden gelinmişti. bu sezon oynanan fb-bjk maçında beşiktaş’ın penaltı beklediği 3 pozisyonda da var’a gidilmedi.

fenerbahçe’nin kadıköyde kaybetmemesinin tek sebebi hakemlerdir
  • doğru önerme.

geçen sene tarık ongun, trabzonspor maçında çok güzel bir asist yapmıştı.
  • 2017 ve 2019'da beşiktaş ve gene 2019'daki galatasaray derbilerinde yaşanan rezaletler sonucu süren seridir.

palabıyıklı kahpe çocuğu maçı bi taraftan alıp diğerine vermiştir resmen. yüzsüz fenerliler kendi lehlerine olunca nasıl savunuyorlar görüyorsunuz. bunlar adalet istiyormuş bir de, bak sen şunlara...

(bkz: fenerbahçeli yüzsüzlüğü)
  • doğru önerme..

eğer kadıköy'deki maçlarda yönetimde yabancı hakem olsaydı son 20 maçta en az 10 galibiyeti olurdu galatasaray'ın.
  • hakem destekli şampiyonluk serilerinden önemli olmayan küçük bir detay.
  • bir şike serisidir.
  • son 20 maçta en az 10 galibiyeti olurdu galatasaray’ın gibi komik, acınası entryleri gördüğümüz başlık.
    görüyorum ve arttırıyorum. eğer hakem destekli olmasa son 20 maçın 25’ini galatasaray kazanırdı.
    ama ne yazık ki hakem destekli olduğu için 3’ün 1’ini almıştır.
  • yarı yarıya doğru olabilecek önerme. fenerbahçe'nin kaybetmemesinin sebebi hakemler olabilir belki, bilmiyorum ama cimbomun kazanamamasının tek nedeni dillere destan ezikliğidir.
  • boşverin hakemleri ve desteklerini...
    er ya da geç,
    o galibiyet gelecek.
    o zaman alacağımız keyfin hayaline odaklansak daha iyi olacak.

kendime not: niye o sene, bu sene olmasın ki ...
  • fb sahaya 7 kişi çıksa da gs yine yenemez.psikolojik üstünlük bir kere oluştu mu ne yapsan fayda etmiyor.

aynı durum mayıs ayında gs şampiyonluk potasındaysa diğer takımlar için geçerli,bilirler gsnin yine geriden gelip şampiyonluğu alacağını.