şükela:  tümü | bugün
  • her daim güncelliğini koruduğuna inandığım müthiş detay. ayrıca en çok sevdiğim genelleme. yani böyle ilçenin giriş ve çıkışına kontrol noktaları kurulmuş da ilçeye sadece güzellerin girişine izin veriliyormuş havası var.
  • o kadar makyajı ben yapsam ben de güzel olurum dedirten başlık. unutmayın çirkin kız yoktur az makyaj vardır.
  • o kızları güzel yapan, kadıköy semtinin türkiye'deki en modern ve gelişmiş muhite sahip olmasındandır. özgür ve kısıtlanmayan yerdeki insanların hepsi güzeldir ya da size öyle gelir.
  • doğru önermedir.

3 ay kadıköy'de yaşadım, özellikle haftasonu diğer bölgelerden gelen (pendik, kartal vs.) kızlardan sonra güzellikleri daha da ön plana çıkmaktadır.
  • rastgele yiğidim

hayda bre
  • kadıköy'de çalışıyorum, kadıköy'de içiyorum sıçıyorum ve diyorum ki haksız önerme. biraz rafine zevklerin peşinden koşun.

saygılar.
  • beli açıkta bırakan bluz, dar bir pantolon ve ayarında bir makyajdan dolayı öyle gözüküyor olabilirler.
  • kadıköy'e kavimler göçünü başlatması muhtemel tespit. güzel kardeşim, ülkemizde kadınlara bakışı, bu ülke erkeklerinin cinsel açlıklarını biliyorsunuz. böyle bir başlığı okuyunca oraya akın edecek bir güruhun olduğunu da biliyorsunuzdur. en azından sol frame'deki tinderci başlıklar ve buram buram cinsel açlık kokan diğer başlıkları görüp bunu anlamış olmalısınız. şimdi elimizde efendi efendi takıldığımız bir iki semtimiz kalmıştı. onları da böyle böyle piç edeceksiniz. zaten kafeler, pilavcılar vb. kadıköy'ün o eski güzelliğinin ırzına geçti çoktan. kalan son güzellikleri de bu tür başlıklarla ateşe atıyorsunuz. sonra da kalkıp; "kız arkadaşımızla, kır kardeşimizle, eşimizle çıkıp yürüyecek yer kalmadı" diyeceksiniz...