şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tek başlarına götünden korkan pkk sempatiyazlarının kalabalık halde bir kız ve 2 erkeğe saldırmışlar.

  ilgili haber:istanbul'da, afrin’deki pkk hedeflerine yönelik zeytin dalı harekâtını protesto eden dkp/bög üyelerinin devlet ve tsk aleyhinde slogan atmalarına tepki gösteren biri kız üç genç, örgüt üyelerinin saldırısına uğradı. gençlere saldırıp feci şekilde döven beş örgüt üyesi yakalanırken, olayın kamera görüntüleri ortaya çıktı.

  link :http://www.hurriyet.com.tr/…-ettiren-dayak-40722669
 • (bkz: almanya ve türkiye'deki pkk provokasyonları)

  sosyalist ve teröristlerdir. devrimci komünarlar partisi ve birleşik özgürlük güçleri isimli komunist ve pkk sempatizanı terör örgütleri üyeleridir. kenileri gibi düşünmeyen herkese saldıran, yakan, yıkan, öldüren insanlık düşmanı yabanilerdir. türkiye'de sosyalizmin ve pkk terör örgütünün iç içe olduğunu gösterir.

  kürt, türk, ermeni, fransız, moritanyalı olmaları önemli değildir, kürt diye vurgulamak anlamsızdır. asıl önemli olan şey sosyalist ve pkklı terör örgütü dkp/bög üyeleri olmalarıdır.

  not: bir sürü seviyeli uyarı mesajı aldım, yukarıda yazdıklarımla ilgili terörle arasına mesafe koyabilen aklı başında sosyalist bireyleri tenzih ederim.
 • polis kardeşlerimden rica ediyorum kamera görüntülerini açın bu orospu çocuklarını aynı şekilde aynı tarzda dövün lütfen.
 • sosyalist ve komünist değil, sadece terörist olan yaratıklardır. bu derece şiddete eğimli canlılar insan da olamaz türk de kürt de.

  böyle şiddet içerikli, çirkin, pis bi olayın içine "sosyalist" ve "komünist" kavramlarını da sokuşturarak bu kavramları da çirkinleştirmeye çalışmak ahlaksızlık ve şerefsizliktir ayrıca.
  azıcık okuyun. sosyalizmi, komünizmi, anarşizmi vesaireyi siyasilerden veya aşırı milliyetçi cahil büyüklerinizden öğrenirseniz böyle bi halta yaramayan fikirler sahibi boktan insanlar olursunuz işte.

  pkk ve türevleri terörist örgütlerdir. sosyalizm veya komünizm ile alakası yoktur. çocuk ve kadın öldüren bir oluşum, bu iki kıymetli kavramı sahiplenemez zira.

  ed:imla
 • malum orospu çocukları !

  be şerefi bozuk köpekler, kadına saldırmak da ne oluyor !!!
 • sosyalist ve pkklıdırlar. sosyalist değillerdir diyen yamyamlar işine gelmeyince faşizme(!) karşı omuz omuza oldukları kardeşlerini böyle satarlar işte. gerçek yüzünüz bu. aç şunlara bak bakalım:
  (bkz: devrimci komünarlar partisi)
  (bkz: birleşik özgürlük güçleri)

  adamın gol diyo! pakistan'da üniversiteli gençleri linç eden yobazlardan tek farkınız daha pis kokmanız.

  not: bir sürü seviyeli uyarı mesajı aldım, yukarıda yazdıklarımla ilgili terörle arasına mesafe koyabilen aklı başında sosyalist bireyleri tenzih ederim.
 • bence dayak yiyen 1 değil 3 kızdır.

  yahu arkadaş hepiniz mi alice harikalar diyarında yaşıyorsunuz? ulan sana saldıran vitaminsiz piçe nasıl bir tane bile vuramazsın eşşek sıpası? bu kadar mı güçsüzsün cesaretsizsin ulan sen?

  oğlum bakın akıllı olun, böyle olaylar artık her an her yerde başınıza gelebilir. sen entelektüelin, bilim insanının, filozofun kralı olsan, aha işte böyle bir kaç sürüngen durup dururken sana ve sevdiklerine saldırır hatta öldürebilir bile.

  fikren olduğu kadar fiziken de güçlü olmak zorundayız. yok öyle lay lay lom barış kardeşlik lay löy löy.

  akıllı olun, adam olun lan!
 • dağdan inme orospu çocuklarından ne bekliyorsunuz ki?

  daha durun devletin sizinle işi bitmedi. nenenizin köydeki sikik evine top mermisi girince şehirlerde yumrukladığınız o insanları hatırlarsınız.
 • birincisi : hepsi hayvan. iyi olmuş polis ağızlarına bir güzel sıçsın. akıllanırlar.

  ikincisi : şu kimlikle tanımlama işini bırakın. her istediğinize kürt, sosyalist damgası yapıştıramazsınız. gerizekalı mısınız? 2018 yılı olmuş insanımız hala sosyalizm kabusu ile uğraşıyor. bu boktan propagandalarla iktidarda kalamazsınız. haberiniz olsun. yeni çağa ayak uydurmaya bakın. yoksa silinip gideceksiniz.