şükela:  tümü | bugün
 • saba tumer'in de oynadigi tiyatro oyunu. oyunu izledim, gercekten cok kotu. dekor yok, koyafet yok. oyun cok kotu ve bir de uzattikca uzatmislar. hele son kisimda saba'nin fransizca aksanla turkce konustugu kismi dinlemek tam bir iskenceydi. salondan ne kahkaha ne alkis geldi. oyun bittigi anda salonun yarisi alkislamadan cikip gitti.
 • tamamen farklı çalışan akıllardır.

  örnek:
  -bir kadın "giyecek hiçbir şeyim yok" diyorsa, bu elbise dolabında "yeni" hiçbir şey yok demektir.
  -bir erkek "giyecek hiçbir şeyim yok" diyorsa, bu elbise dolabında "temiz ve ütülü" hiçbir şey yok demektir.

  -bir kadın gördüğü gömleği "menekşe mavisi,dökümlü, yuvarlak yaka, dört düğmeli" olarak tarif ederken
  -bir erkek gördüğü gömleği "mavi" olarak tarif eder.
 • ortaokul piyesleri ile yarışmaya girse, kazanacağı şüpheli olan tiyatro oyunu.
  dekor, kıyafet ve oyunculuk olmadan tiyatro olur mu sorusuna da cevap bulabilirsiniz.
 • oyunda anlatilan dört hikayede coupling den çalıntıdır. esinlenme demiyorum direk kelimesi kelimesine çalmışlar
 • izlemekte olduğum tiyatro oyunu. ara verdi hemen yazayım dedim.

  saba tümer için gitmiştim, hayal kırıklığına uğradım. çok itici bir amerikan özentisi olmuş. tanrı aşkınalar, aman tanrımlar, bol bol seks diologları... ayrıca oyuncularda mikrofon var ve oyun esnasında sahne arkasındaki oyuncuların tüm fısıltıları duyuluyor. gitmek isteyen, ünlüleri canlı görmek için gidebilir. sanatsal açıdan fiyasko.

  edit: ikinci bölümün ilk skeçinde gülme döngüsünü izleyince fark ettim ki direk olarak coupling’den alınmış, hem de birebir...olmamış, olmamış.
 • diyaloglari bile kelime kelime coupling den arak rezalet mizansen.ankara hazir miyiiiz diye bagrilan tiyatro mu olur la?sözlüğü okumadan bilete elli lira gömen kafamı sikiyim. bunun etkisini gecirebilmek için en az iki sezon coupling izlemem lazim.
 • aaah ah! benim neyime sozluge bakmadan tiyatro bileti almak! izmir’de 03.02.2018’de izleyip bir kez bile gulemedigim tiyatro oyunu... anaokul cocuklari ya da tv de guldur guldur cok ama cok daha komik. birebir coupling dizisinden uyarlanmis, birebir! the man with two legs ilgilenenler ve gercekten gulmek isteyenler coupling izlesin efendim! sonuc olarak bu kadar uyarlama olmamis! hadi uyarlandi bari gulseydik:)