• aman allahım o nasıl bilek,
    olmak isterim yuvana direk.
    bir de biliyorsan yapmayı börek,
    mutluluktan olurum shrek.
  • sabah sabah en favori badilerimden birinin yorumuyla beni haykırarak güldüren evin ana beyanı:

"kadın zaten gözlemeci tontoş teyzelere benziyor. elleşmeyin fazla, oklavayla dövüverir."

düşünsenize, kapasitesi kapısının önüne kilim serip sabahtan akşama dek çekirdek çitleyip, dolma parmaklarıyla ağzına patatesli börek tıkıştırırken komşunun gelininin dedikodusunu yapmaya anca yetecek tıynette teyzelere kadını ve aileyi emanet ediyorlar ahadsksdfgfdf, özgecan yasası'nı filan nahhh görürürüz, böyle ülkenin mınakym.
  • teyze, dağılmasın diye, aileyi komple yemiş zannedersem...
    aha bu da caps
  • hayattaki tek başarısı börek yapabilmek olan insanı cumhurbaşkanının karısının arkadaşı diye bakan yaparsanız vereceği beyanat.
  • yeni türbanlı aile ve sosyal politikalar bakanının söylediği sözlerden biri sanırım bu.

eğer bir müslüman kadın börek yapmasını bilmiyorsa o aile dağılmaya mahkumdur. çok şükür hem kadın değilim hem müslüman değilim. bu yobazlarla yaşamak zorunda kalmıyorum
  • +ben cikiyorum, ahmetin esinin gotunden kokain cekip grup seks yapicam
    -kiymali borek yaptim
    +ha tamam o zaman, ayran da var mi yaninda
    -var

bakin dagilmadi. dogru bi beyan.
  • islamı öne sürerek yapılmış bi tespiti, islamı öne sürerek yıkmak istiyorum.

"yemek pişirmek,çamaşır yıkamak, ev süpürmek gibi işler; kadının vazifesi değildir. bunları yapıyorsa, eşine ve evladına ikramıdır, hürmetidir.. eğer yaptığı tüm bu işler için hakkını helal etmeyip, ücret isteseydi vermek zorunda kalacaktınız. o halde, sana böyle hürmet eden eşine teşekkür et."
    -hadisi şerif

not: kadınlar az okuyun allahınızı severseniz. siz hakkınızı savunmadıkça bu toplumda islam, töre, gelenek ve görenekler kullanılarak hizmetçi konumuna getirilirsiniz. en büyük silahınız eğitiminiz ve kültürünüz olsun. okuyun, en baştata sizi sürekli kısıtlamak ve köleleştirmek için kullandıkları kuran'ı okuyun. ve zamanı gelince ondan alıntılar yaparak cevabınızı verin. şu cahil sürüsü içinde harcanmayın.
  • canan karatay'ın gelini olursa dağılmaz, aksine aile bağları her türlü perçinlenir.
hesabın var mı? giriş yap