şükela:  tümü | bugün
  • içinden geçtiğimiz acımasızlığın, anlayışsızlığın had safhada olduğu, sert ve kaba politikacıların halkı bölüp bölüp üstüne de yalanları ile kandırdıkları şu dönemde turkiye'ye ilaç gibi gelecek cumhurbaşkanıdır, cumhuranadır...
  • mesela iyi bir aday olarak emine ülker tarhan gösterilebilir.
  • şafak pavey olmalısı gereken kişidir.
  • yazılmış ama olsun bir daha yazalım
    (bkz: emine ülker tarhan)
  • birisi sırf kadın olduğu için liyakatı olmadığı halde mevki sahibi olacaksa hiç olmasın efendim..
  • ilk kadın başbakanın ülkeyi ne hale getirdiğini hatırlayınca hayali bile korkutuyor.
  • asık surat abidesi emine ülker tarhan'ın olmaması gereken şey.

onun yerine her kesimin razı göstereceği başka bir kadın olabilir. mesela: (bkz: meral akşener)
  • binlerce defa söylendi ama tekrar söylemek istiyorum:
    (bkz: emine ülker tarhan)
    başkası yakışmaz.

ayrıca "döhö öncökö ködön böşbökön ölköyö nö hölö götördö yööööööö" diyenlerin ağzının ortasına çakmak istiyorum kızmazsanız. dümbelekler bi kadın kadın başbakan çıkmış kötü hizmet vermiş diye tüm kadınlara yaptığı ayrımcılığa bak siyasette. erkekler trilyon defadır yönetiyo dünyayı. içinden adam çıkanlar kaç tane? ukalalar sizi. avrupa'da türklere yapılan ayrımcılık sonrasında da "3-5 çürük elma için bi ağaç kesilir mi" diye tepki gösterirsiniz.
  • emine ülker tarhan gibi tek kelimeyle "mükemmel" bir insan çok çok yakışırdı, harika olurdu ama (burada çok ağır bir küfür var aslında ama bu cümleye küfür yakıştıramadım) türkiye'nin siyasi dinamikleri nedeniyle kendisi aday bile gösteril-e-meyecektir ne yazık ki. yazıklar olsun.

bunun yerine midemin hiç almadığı, çok daha yüksek bir ihtimal, ortak aday olarak gösterildiği taktirde yaşı yeten birçok kişinin elinin gitmeyeceği bir kadın aday var ki o da meral akşener. bilmiyorum ne olacak...
  • bence de tanıma uyan (bkz: meral akşener)