şükela:  tümü | bugün
  • sosyal doku vakfı denen sapık kurumun sözde hocası nurettin yıldız denen soytarının allah adına, din adına fetvası. o fetvayı verirken "deşarz" olan dilinin üzerinden tüm insanlık geçsin!

link de buradadır.
  • bir adet aciz zavallı beyanı. asıl bu gibi zavallılar acı çekerek yok edilmedikleri için şükretmeleri gerekli. sado-mazo bir fantezi olmadığı sürece her türlü zorbalığa hayır diyorum. nurettin yıldız sanırım evde sado-mazo fantezi'ye düşkün olarak bu görüşü savunmuyordur. yoksa savunuyormudur? kadını şükrettiğine göre hoşuna gidiyor olabilir.

yalnız şimdi dikkatli izledim de tüm sado-mazo bölgelere vurmayı yasaklamış, abimizde buna veryansın ediyor. nereye vuracağız diyor.

islam'a müslümandan daha çok zarar veren bir oluşum yok. olamazda. islam'ın sonunu bunun gibi müslümanlar getirecek.
  • itibar edilmemesi gereken bir beyan.

“milletimiz güçlü bir millet olmaya azmetmiştir. bunun gereklerinden biri de kadınlarımızın her konuda yükselmelerini sağlamaktır. bundan dolayı kadınlarımız ilim ve fen sahibi olacaklar ve erkeklerin geçtikleri bütün öğretim basamaklarından geçeceklerdir.”

mustafa kemal atatürk
  • bir nurettin yıldız fetvası.
    bu fetvalar halkın sorularına yanıt olarak veriliyordu ya, nurettin yıldız efendi hazretlerine sormak istiyorum acaba bu hangi soruya cevaben verilmiş bir fetvadır.
  • bir çoğunuz bana kızabilirsiniz ancak bu tür saçmalıkları bir başlık haline getirmeyiniz.
    sıradanlaşıyor ve normalleşiyor. en büyük zararı bizler kendimize veriyoruz.
    rica ediyorum, normal olmasın bunlar.
  • soyle adamlari cok seviyorum ya.
    aklinda bir zihniyet var, ve kazinmis.
    yasina basina bakmadan boyle sabaha kadar dovulecek adamin zihniyeti iste bu. cevir, tokatla. kasini patlat. sonra biraz bobreklere calis. hatta o da mi yetmedi, ayilt, bir daha dov. iskence etme ama. sonucta insandir. ama boyle karsina gecsin, kum torbasi muamelesi yap.
    dov, bayilt, ayilt. tekrarla.
    (bkz: eat pray love)

siddet yanlisi degilm, sadece kadina siddeti olumlayan sicmiklari dovmeyi severim.
  • bu başlığı okuyan dindar kardeşlerime, abilerime, ablalarıma seslenmek isterim ki;

bu adamların 10 binlerce yıldır insanlığın ilerlemesine zerre faydası olmamıştır ve bugün de durum aynıdır.

olsa olsa kendi cep ve keyiflerine fayda sağlayan, geleceğe ve geleceğimize faydasız bu adamlara uymayın..
  • desarj olmak isteyen adam gitsin duvar yumruklasin. kadina vurmak ne? kum torbaniz mi olm kadinlar sizin?

eger boyle olacaksa kadin da desarj olmak icin erkege vursun ama erkek ses cikarmasin. nasil fikir?
  • tatlı su müslümanlarını geren açıklamalardan bir diğeri. adam islamı anlatıyor. kuran kadın dövmeye cevaz vermiştir. cariyelik kurumu meşrudur. 4 kadına kadar nikahına kadın alabiliyorsun. 9 yaşındaki kızla da evlenebilirsin. nokta. bunda tartışılacak bir şey yok. bu adama küfür edeceğinize kendi inancınızı sorgulayın. bir sorun bakalım kendinize siz neye inanıyorsunuz. bir okuyun kuran'ı, hadisleri, sünnetleri.