şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sosyal doku vakfı denen sapık kurumun sözde hocası nurettin yıldız denen soytarının allah adına, din adına fetvası. o fetvayı verirken "deşarz" olan dilinin üzerinden tüm insanlık geçsin!

  link de buradadır.
 • bir adet aciz zavallı beyanı. asıl bu gibi zavallılar acı çekerek yok edilmedikleri için şükretmeleri gerekli. sado-mazo bir fantezi olmadığı sürece her türlü zorbalığa hayır diyorum. nurettin yıldız sanırım evde sado-mazo fantezi'ye düşkün olarak bu görüşü savunmuyordur. yoksa savunuyormudur? kadını şükrettiğine göre hoşuna gidiyor olabilir.

  yalnız şimdi dikkatli izledim de tüm sado-mazo bölgelere vurmayı yasaklamış, abimizde buna veryansın ediyor. nereye vuracağız diyor.

  islam'a müslümandan daha çok zarar veren bir oluşum yok. olamazda. islam'ın sonunu bunun gibi müslümanlar getirecek.
 • itibar edilmemesi gereken bir beyan.

  “milletimiz güçlü bir millet olmaya azmetmiştir. bunun gereklerinden biri de kadınlarımızın her konuda yükselmelerini sağlamaktır. bundan dolayı kadınlarımız ilim ve fen sahibi olacaklar ve erkeklerin geçtikleri bütün öğretim basamaklarından geçeceklerdir.”

  mustafa kemal atatürk
 • bir nurettin yıldız fetvası.
  bu fetvalar halkın sorularına yanıt olarak veriliyordu ya, nurettin yıldız efendi hazretlerine sormak istiyorum acaba bu hangi soruya cevaben verilmiş bir fetvadır.
 • soyle adamlari cok seviyorum ya.
  aklinda bir zihniyet var, ve kazinmis.
  yasina basina bakmadan boyle sabaha kadar dovulecek adamin zihniyeti iste bu. cevir, tokatla. kasini patlat. sonra biraz bobreklere calis. hatta o da mi yetmedi, ayilt, bir daha dov. iskence etme ama. sonucta insandir. ama boyle karsina gecsin, kum torbasi muamelesi yap.
  dov, bayilt, ayilt. tekrarla.
  (bkz: eat pray love)

  siddet yanlisi degilm, sadece kadina siddeti olumlayan sicmiklari dovmeyi severim.
 • bu başlığı okuyan dindar kardeşlerime, abilerime, ablalarıma seslenmek isterim ki;

  bu adamların 10 binlerce yıldır insanlığın ilerlemesine zerre faydası olmamıştır ve bugün de durum aynıdır.

  olsa olsa kendi cep ve keyiflerine fayda sağlayan, geleceğe ve geleceğimize faydasız bu adamlara uymayın..
 • tanrım şükürler olsun bugün de dayak yedim... inşallah yarın da yerim dayağımı... bana da yaksın bir gün verme allahım.... :)))
 • desarj olmak isteyen adam gitsin duvar yumruklasin. kadina vurmak ne? kum torbaniz mi olm kadinlar sizin?

  eger boyle olacaksa kadin da desarj olmak icin erkege vursun ama erkek ses cikarmasin. nasil fikir?
 • nureddin yıldız'ın verdiği son fetva.

  neymiş ? kadınları deşarj olmak için erkekler dövebilirmiş ve bunun için kadının şükretmesi gerekirmiş (!) sanki kadınların hiç deşarj olmaya ihtiyacı yok, sanki kadınlar hiç sinirlenemez. kadınlar hep erkeğe itaat etmeli, hep boyun eğmeli çünkü değil mi ?

  "yok bu bildiğin dövme değil, yok sadece kadın ahlaksızlık yaptığında dövülür ama erkek yaparsa cezasını kadın veremez başkası verir." gibi şeyleri söylemekten vazgeçin, desteklemeyin ve savunmayın ki böyle fetvalar bir daha verilemesin. her ne olursa olsun kimseye şiddet uygulanamaz.

  kadına şiddetin bu kadar fazla olduğu bu zamanlarda bunu söylemesi ve bu adamın, eşini,"deşarj" olmak için dövmeye hazır binlerce takipçiye sahip olması toplumumuz için çok üzücü.

  videosunda söyledikleri şu şekilde:
  "kadınların allah erkeklere dövün rahatlayın diye müsade etmesinden dolayı sabaha kadar şükretmesi gerekiyor. allah böyle diyor. mesela bir erkeğe 'kadının yüzüne vurmayacaksın' diyor boyundan yukarısına vurmak yasak. göğüs kısmına vurmayacaksın. cetvelden uzun bir sopayla vuramıyorsun. elini yumruk yapıp vuramıyorsun. işkence yapmak için değil deşarj olmak için vurdurtturuyor allah. eğer erkeğe burasına kadar geldikten sonra vurma dersen erkek başka yolla rahatlar. "