• kimisinin ki avrupa insan hakları mahkemesi gibidir. ola ki bir hata yapıp sinirlendirin, sıvamaya sizden girip dünya barışından çıkarlar. kitaplardan alıntılar yapıp, filmlerden özetler geçerek, yaşamanızın bir insanlık suçu olduğu ile konuyu bitirirler. özetle fecidir.
  • 1800'lu yillarda dogmus ve hala yasayan 17 insan var, bunlarin 16'si kadin. arz ederim.
  • hayatta nadiren başarılı olduğum konulardan biri. fakat ne yazık ki her alanda olduğu gibi bu alanda da başarılı olanlar çekilmiyor, meyve veren ağaç taşlanıyor. çok yazık, çok !
  • bu konudaki yanlis inanis sudur: kadinlar/karilar bu dirdir isini cok sever, onlar icin bir var olus nedenidir... hayir! tamamen yanlis, hurafe! zira, hicbi kadin dirdir etmekten, dirdir eder duruma, dirdirci durumuna dusmekten haz etmez. hatta bir kadinin hayatta en buyuk isteklerinden biri "bi seyi de kadin soylemeden akil eden" bir erkekle karsilasmaktir. yoksa, kim durup dururken huzurunu kaciracak, sinirini bozacak bir konusmaya baslamak ister? kotu olansa, erkeklerin hem bu dirdirdan nefret edip, hem de dirdira maruz kalmak icin ellerinden geleni yapmalaridir. yapmayin, etmeyin, kadinlar soylemek zorunda kalmadan bitakim seyleri kendiniz akil edin ve yapin, ama en iyi sekilde yapin, yarim yamalak is yapmayin dir dir dir dir dir....
  • "evrende kadin dirdirinin kuculte kuculte ufacik bir delige ceviremeyecegi kadar genis bir mekan yoktur."

einstein
  • karı dırdırı hayattan bezdırır hatta en delıkanlı erkegı ibnelige bile itebilir.dırdır yapmayan kadına rastlamak ise 4 yapraklı yonca etkisi yapar,bulundugu halde kesınlıkle bırakılmaması,bas ustunde tutulması,bır dedıgının ıkı edılmemesı hatta ugruna savasılması gereken kadın demektır.
  • çekilmez ve hatta kişilerin cinsel tercihlerini değiştirecek kadar ileri boyutları da olabiliyormuş, bunu gördük, duyduk, ağzımız karış karış açık kaldı...
    kadın dırdırı yüzünden bir erkeğin homoseksüel olması ve hatta bir lezbiyen kızımızın, tek sevgilisinin dırdırı yüzünden normal tercihine dönüp, erkeklerle ilgilenmeye başlaması da bunun doruk noktasıdır. evet.
  • kanunla "aile içi şiddet"e sokulması gereken eziyet.
  • bu başlığa bir gün entry gireceğim aklıma gelmezdi ama çok zor arkadaş. hele sevgiliniz üst düzey bir yönetici ise. evde bildiğin sanki satış müdürüne ne lan bu faturaların hali der gibi yardırıyor. yardırmak ki hem de ne yardırmak. yemin ediyorum yarın öbür gün yazılı savunma dilekçesini önüme koyacak gibi hissediyorum her an. okumuş hatun almayın olm. ciddiyim.
  • çıkmayan kadın huyu.

şikayetçi olmamalıyız dırdırzede arkadaşlar. götün yemiyorsa girmeyeceksin bu ilişki işlerine... hamama giren terler arkadaş... nasır tutacak sinirlerin, hissetmeyeceksin.

notto: bende dırdırzedeyim. rahat rahat salladım ama valla bende zorlanıyorum:(
hesabın var mı? giriş yap