şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: dilde seksizm)
 • (bkz: female doctor)
 • kadın doğum ve çocuk hastalıkları dalları dışında, istisnalar dışında pek tercih edilmemesi gerektiğini düşündüğüm meslek sahipleri.

  yanlış anlamaya mahal vermemek için açıklama: aslen vurgulamak istediğim alanında en iyi doktorlar genelde erkektir, yukarıdaki dallar dışında.
 • muayene esnasında ilginç şeylerin yaşandığı doktorlar.

  sünnet ameliyatı sırasında his kaybı yaşadığımdan dolayı cinsel birleşmeden aldığım haz minimum olduğu için geç erekte olma ve orgazm olamama sorunu yaşadığım için cinsel hayat benim için bel ağrısı ile eş anlamlı olmaya başlamıştı.
  bu konuda çok uzmana danışsam da uyarıcı ilaç ve psikolojik yöntemler dışında çözüm bulunamamıştı.
  akdeniz üniversitesi tıp fakültesi üroloji polikliniği doktoru olan esin hanıma tavsiye üzerine gidip derdimi anlattım.
  önceki dosyalarımı inceleyip denenmişi denemekten vazgeçti ve max ereksiyon seviyesini ölçmek için bana özel bir vidyo gözlük taktı.
  çeşitli erotik imajlar 2 sn aralıklarla değişirken sertleşmekte olduğumu farkettim, ardından da doktorun lateks eldivenli muayenesi başladı ve cidden o lateks acı verici bir doku.
  yüzümün şeklinden anlamış olacak ki acıdı mı diye sordu ve evet cevabını alınca eline sürdüğü soğuk bir jel ile muayenesi devam etti.
  hareketlerinin muayeneden çok okşamaya döndüğünü farkettiğimde gözlüğü çıkardım ve doktorun kendini okşadığını....
  ahdhalald lan bunu bekliyordunuz di mi?
  yok lan yok, muayene etti normal, özel jel yazdı çabuk boşalmak için.
  ulan ne adamsınız ya...
  (bkz: içeri girdiğimde steteskopunu sıvazlıyordu)
 • bildiğin doktor.
  sadece doktor yani.
  misal kırmızı domates demeyiz, domates deriz.

  2013 verilerine göre çoğu ilde hemen hemen erkeklerin yarısı kadar. ankara'da kadınların sayısı daha fazla. izmir ve istanbul'da aşağı yukarı başabaş. onun dışında bu verilere göre başta verdiğim oran geçerli.
 • ben. esini erkek doktorun muayene etmesini istemeyen bir adamin ortaligi velveleye vermesi sebebiyle henuz tip fakultesi 5. sinif ogrencisiyken asistan abisinin talimatlariyla, kiyafet uzerinden muayene yapip asistan abisinin soyledigi ilaclari yazan, 9 yasindaki kizini 3 bucuk yillik kidemli cocuk sagligi ve hastaliklari asistani erkek doktora muayene ettirmek istemeyen babanin ozel !!! ricasi uzerine, daha asistanliga baslayali 1 ay bile olmamisken kidemlisinden utana utana hastayi muayene edip tedavisini uygulayan ben. surekli kadin doktora muayene olmak isteyip kizlarini okutmayan insanlarin yasadigi bir ulkede, omurlerini kizlarinin iyi bir egitim alip kendi ayaklari uzerinde durmasi icin calisip cabalayarak geciren anne ve babanin cocugu olarak dogmanin mutlulugu ve sansini yasayan ben.
 • tecrübelerime göre erkek doktorlardan nedense daha ilgili olurlar.
 • gururumuz.
 • hastanın kadın doktoruna koridorda seslenirken veya sizinle önemli bir konuşmanın tam ortasındayken ' doktorbey' diye çağırmasıdır türkiyede
 • bazıları çok orospu.

hesabın var mı? giriş yap