şükela:  tümü | bugün soru sor
  • heteroseksüel bir erkeğin bir kadınla girdiği tartışmayı fiziksel şiddet kullanmaya gerek kalmaksızın bitirebileceği için ( kendi fikirlerini kabul ettirir yada ortamı terk eder ) , sadece bastırılmış homoseksüel eğilimleri olan erkekler kadına şiddet yolunu seçer.
    ilgili link (ingilizce)
    son söz : karılarınızı dövmeyin ulan ibaret
    gay’ler üzerine alınıp homofobik olduğumu söylemişler çözüm yolunda varsın öyle olayım sizin desteğiniz eksik kalabilir . burada önemli olan kadını korumak

edit: okuduğumu anlamadığımı söyleyen hıyarlar mevcut. paylaştığım şey bir ön söz ve diyor ki şimdiye kadar ki çalışmalar heteroseksüellerin daha fazla kadına şiddet yanlısı olduğu yönündeydi ama bizim kendi çalışmalarımızda başka bulgulara ulaştık diyor.
  • evet görüyorsunuz ki yine dünyanın hakim gücü heteroseksüel erkekler kendilerini temize çıkarmak için bir yol bulmuş.

edit: linke tiklamadim bile çünkü ne zaman böyle bir başlıkta linke tıklasam korkunçlu reddpill makaleleri çıkıyordu ama gelen mesajlardan anladığım kadarıyla korkunçlu değil gerçekten bilimsel makaleymiş, okuyunca düzenlerim.
  • bilimsel konuşmuşum demek ki (bkz: #74801503)
  • gizli olmasa ne olur? eşcinseller heterosexuelerden daha mı aşağılık ve kötü?

açacağın başlığı yapacağın tespiti ayrı sikeyim senin.
  • okudugunu anlamaktan aciz birilerini mi goruyorum yine? vay halinize. bekleyin. buraya bilimsel aciklama gelecek.

ekleme: bir insanin, kadinlari dovmenin gizli escinsellik oldugu bilgisini(!) yayarak erkekleri bundan vazgecirebilecegine inanmasi mi, yoksa escinselligi asagilama olarak kullanmasi mi daha trajikomik bilmiyorum. ise yarar fikirler uretmek icin bilgi sahibi olmanin yani sira zeka da gerekiyor. bunu bir kez daha gormus olduk. cozum uretmeyi cok yanlis anlamissiniz.