şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizde sayıları milyonları bulan insan tipi. bu tip türk kızı ile "normal" bir erkeğin iletişim kurması mümkün değildir. bu tip kıza ulaşmak için öncelikle kadınlar ve kadınların erkekler karşısındaki acizliği gibi konularda ortamlarda atıp tutun. kadının arada bir dövülmesi gerektiğini belirtin. kadınları genelleyin. mesela kadın şoförlerle yaşadığınız anıları anlatın. ve lafı kadından şoför olmaza getirin. eğer bu yeterli olmuyorsa ülkemizdeki başarılı ve güçlü kadınlara saldırın. akla hayale gelmez şeyler ile onları yerin ve suçlayın.

    voila! kadın düşmanı erkeklerden hoşlanan türk kızı artık size hayran! kaçmaya çalışmayın çünkü bu yaptıklarınızdan öyle hoşlandı ki asla peşinizi bırakmayacak. afiyet olsun
  • maço erkek = güçlü erkek sanrısını dna'sına kodlamış, nazik ve saygılı adamları güçsüz gören tek hücreli canlı. hayatta hakettiğini bulunca ağlamasıyla ünlüdür.
  • böylelerini yakınımda dahi tutmam, tutamam çünkü. kadın düşmanı adamı sever, iki gün sonra tartaklanmayı düşüncelerini ifade edememeye bayılır. kendini ona sadece bir obje gibi görür, kadının güçlü olmasını tek başına ayakta duramasını kaldıramaz, çünkü kendi yapamaz, korkaktır.
    unuttuğu bir şey vardır. kadın düşmanı bir erkek gün gelecek ona da düşman olacaktır.bir ilişki yaşamayı değil de sadece sesi çıkmayan bir biblo olmayı düşünüyorsa doğru yolda.
  • kadınların en büyük bugı.