• böylelerini yakınımda dahi tutmam, tutamam çünkü. kadın düşmanı adamı sever, iki gün sonra tartaklanmayı düşüncelerini ifade edememeye bayılır. kendini ona sadece bir obje gibi görür, kadının güçlü olmasını tek başına ayakta duramasını kaldıramaz, çünkü kendi yapamaz, korkaktır.
    unuttuğu bir şey vardır. kadın düşmanı bir erkek gün gelecek ona da düşman olacaktır.bir ilişki yaşamayı değil de sadece sesi çıkmayan bir biblo olmayı düşünüyorsa doğru yolda.
  • kötü eğitim alıp, eğitim ve iş hayatında vasat bir arkadaş grubuna sahip olan kadın.
  • kesinlikle doğru bir önermedir. kadın düşmanı, kaba saba, üçkağıtçı erkeklere taparlar. niye onu seçtiğini sorunca da ; yok kendini ezdirtmez, hakkını yedirtmez, bana sahip çıkar vs şeylerden bahseder. ilerde o dayakları yiyip kendisini insan yerine koymadığında, allahım neden bunlar benim başıma geliyor diye ağlayıp sızlarlar. kişilikleri o sevdikleri erkeklerden çok farklı değildir. tencere kapak misalidirler.
  • bu gene iyi sevgilisinden dayak yiyip de hala devam edeni gördü bu gözler...
    türk erkeklerinin hepsinde olan özelliktir. komünistinden, ateistine, faşistinden, dincisine eğitim, ailenin eğitimli olması, çevre gibi faktörlerinin hiç birinin geçerliliği olmadığı adeta dna larına işlediğini düşündüğüm durumdur. (bkz: kılıçtaroğlunun erkek adam kadından korkmaz demesi)
    reise değinmiyorum bile...
    bütün erkeklerin temelde kadınlarla eşit olmadıklarını düşündükleri bir toplumda kadın düşmanı bir adamla sevgili olan kadın o kadar da hor görülemez kanaatimce.
  • kadın olduğunu tuvalette fark ediyordur
  • böyle kızların ilişkisi görülünce allah (ikiye) ayırmasın denilir.
  • benim adım cafer, dayak yemeyi severim repliğini hatırladan kızdır.
  • borderline kişilik bozukluğu gibi bişey sanırım.
  • ağır kezbandır.
  • hıh günün meriç başlığı bu sanırım.. şimdi toplanır buraya kadın hakları savunucusu meriç tipler.. şu meriç başlığını bir hortlatalım, ifşaya devam..
hesabın var mı? giriş yap