şükela:  tümü | bugün
 • şahsen kendi arkadaşlıklarım, güzel sohbetler üzerine kurulu olduğu için ayakta durmaktadır, ve bu yüzden belli bir seviyede tutulan arkadaşlıktır.

  dostluk/arkadaşlık, yani sosyalleşme ihtiyacını birey tarih boyu hemcinsleriyle gidermiştir. günümüzde de işler genelde bu çerçevede yürür. karşı cinsle olan her ilişkide, bir doğal çıkar mevcuttur. genellikle sonuç cinselliğe yönelik olur ama, seviye belirlendikten sonra ve çizgiler çekildikten sonra, o insanla vakit geçirdiğinizde ne kazandığınıza inanıyorsanız, ona göre kendinizi ayarlıyorsunuz.
 • varlığına inandığım arkadaşlıktır. özellikle çocukluğa dayanan bir geçmiş varsa, zamanla kardeş kıvamına bile gelebiliyorsunuz.
 • bu konuyla ilgili, mümkün olmadığı üzerine fikir belirtmek saçmalığın daniskasıdır.

  öncelikle bu kadın ve erkek aynı yönelime sahip olmak zorunda değiller. gey ve lezbiyen de olabilirler.

  peki ya biseksüel insanlar? bu insanların hiç arkadaşı yok mudur? biseksüel kişi bütün arkadaşlarına ilgi duymak zorunda mıdır? illa herkese aşık mı olunur, illa herkesle sevişilir mi?

  diğer taraftan bu konu heteroseksüellerin homofobisini körükleyen sebeplerden de birisi... insanlar her ne kadar görmek istemese de eşcinsellerin bir çoğunun hele de gizli olanların yakın arkadaşları da hemcinsleridir. oluyor yani...
 • arkadaşlık kafa yapısının uyuşması ile alakalıdır cinsiyeti farketmez. cinsellik hormonlarla alakalıdır gözü karartmaya bakar. hem arkadaş olup hem sevişebildiğin insanı zaten seversin. nice arkadaşım var karşıt cinsten ki aynı yatağa girsek bile aklımdan en ufak bişey geçmemiştir. önemli olan kendi kafanızda biter.
 • bazen kadınlarla sohbet imkansız hal alır ayrıntılara takılmayan ince hesaplar yapmayan neolouyor lan burda dedirtecek işin içinden çıkılmaz cümleler kurmayan mükemmel erkek dostlarım var benim ne mutlu bana
 • maalesef konunun sonunda hepimizin aklina seks gelen entry. ne kadar yanlış ve ne kadar in yargiliyiz. evet kadın ve erkek arkadaş olabilir. sonunda illa seks olmak zorunda değildir. neden ateş barut temsili yapılır anlamis da değilim
  toplumu maddiyata göre sınıflandırmanın yanlış olduğu bilincindeyim yalnız diğer türlü tarifini nasıl yaparm bilmiyorum. orta kesim dediğimiz normal gelirli ailelerin yaşantısında gayet olabilen bir durumdur kadın erkek arkadaşlığı dostluk da degildir sadece arkadaşlıktır. yıllarca görüşülür anılar paylaşılır gözler ortak gülümsemeyle ısıldar.
  sonuç beyler bayanlar mevzuda sekse yer yok. abazanlik yapıp cok değer verdiğim freudu da sikinize bulastirmayin
 • her ne kadar iki taraftan biri evlenince boka sarsa da doğru kombinasyona erişildiğinde hemcins arkadaşlıklara nazaran daha güven vericidir.
 • bi yere kadar kim ne derse desin iyi gidebilen ama sonunda pek de iyi bitmeyen arkadaşlık. ve eğer ki sonu aşk yüzünden gelirse katlanılmaz olur. en iyisi hiç bulaşmayın benden söylemesi
 • kiskanacak es sevgili olmadiktan sonra mukemmeldir