540 entry daha
  • eğer zeki, düşünceli, yaptığı her şeyi tutkuyla yapan, kibar, şu hayatta ne istediğini daha da önemlisi ne istemediğini bilen, her konuda cömert olmaktan çekinmeyen, mütevazı, özenli, sevecen, az konuşan, çok bilen, gizemli, hafif serseri, hep seni şaşırtabilen bir yanı bulunan, duygulu ve hangi konuda olursa olsun duygularını cümlelere dökmekte zorlanmayan, okuyan, dinleyen, anlayan, ön yargıları olmayan ve konserlerde seni omuzuna alan biriyse neden aşık olunmasın. böyle biri olsun da varsın çalışmasın, hiç parası olmasın, en fakir o olsun. ben çalışır ikimize de bakarım.
  • azıcık daha fakiri olabilir ama çok fakiri, bilmem bilemedim.

yani zeka, düşünce, duygu uyumu falan diyeceksiniz de yurttaşlar, şimdi zekası, düşüncesi az biraz kadınla denkse zaten ondan çok fakir olmaması gerekir.

erkekler için de öyle.

aşağıda aşkın kimyayı alt üst ettiğiyle ilgili bir entry üzerine edit: evet o açıdan haklısınız, öyle plansız hesapsız gerçek aşk olur, o aşk durumu zaten o kadar mantıksızdır ki, herhangi bir özelliğinde mantık aranmaz, hem fakir, hem allahın öküzü falan da olur yani. istenmeyen bir sürü şeyi de doğurabilir, şiddetten, dar eden kıskançlıktan tutun, hayatla bağı kesmeye de varabilir.
    ben yazdıklarımı sağlıklı bir ilişki yürütme üzerine diye editleyeyim taze taze.
  • yakın zamanda zenginleşme potansiyeli varsa oluyor.
    not:yatırım tavsiyesidir.
  • aşk dediğimiz olay günümüzde çok nadir görülür; yakaladığında da insanın tüm kimyasını kelimenin tam anlamıyla alt üst eder dolayısıyla insan (fakire ya da zengine neyse) öyle bi aşık olur ki geleceğini bir an bile düşünmez. zaten devreye herhangi bir kriter giriyorsa orada aşktan bahsetmek doğru mu bilemiyorum. yazdıklarımın çok ütopik olduğunu düşünmeyin yaşadım oradan biliyorum.
  • oluyor oğlum oluyor.(kesin bilgi)

beni en çok seven kadınlar param yok iken sevenlerdi.
    ordan biliyorum.

edit: ulan amma mesaj attınız
    sözlüğün yarısı hayatında kadın tanımamış aq.
    3.sınıf kalitesiz (para odaklı)dişilere kadın denmez orda bir anlaşalım.

şansınız varsa herşeyiyle kadın gibi kadınlara denk gelirsiniz.
    diğerleri anca dişidir kadın değildir.*
  • olmaz. zeki adam nasıl fakir oluyor ben onu da anlamadım. zeki adam gerektiği zaman "aha al para" der çıkar bir yerde, bana hayatın gösterdiği bu. bunu yapamayan fakirdir nitekim. o zaman neden aşık olsun? "kasları" için mi?
  • kadın fakir erkeğe aşık olur sonra gün gelir fakir erkek egosuna yenik düşüp kadını yarı yolda bırakır
  • sanki zengin olunca da artık aşık olunuyormuş gibi. ha zengin ha fakir...aşk mı kaldı günümüzde...aşk'mış...geçin artık bunları.
  • benim servetim ikimize de yeter
  • aşık olur da doğru soru bi gelecek düşünür mü olmalı bence?
    bir de fakirlik kavramı önemli tabi. kime göre neye göre fakir?
2046 entry daha
hesabın var mı? giriş yap