şükela:  tümü | bugün
  • içinde bulunduğum mallardır.

öyle aman da feminizm ille de feminizm ölümüne feminizm diyen kezbanlardan hazzetmem lakin benim büyüdüğüm geniş ailede gelinlere çok çektirildi. abilerimin eşleri, amcamların eşleri ve annem. ben bu haksızlığı göre göre halalarımla kavga ede ede büyüdüm. yengemler o kadar sindirilmişti ki ben kavga ederken dolu gözlerle sadece beni izlediler kendilerini savunamadılar bile.

bu haksızlıklarla büyüyen biri için samimiyetsizlik değildir. birilerince mallıksa bu, o birileri siktirip gidip kendi eşlerinin hayatlarını zehir edebilirler.
  • kadınlara hayatlarının sonuna kadar muhtaç olmalarına rağmen onları yermekten ve değersiz görmekten kendini alamayan götoşlara dert olmuş canım erkektir.

erkekten öte insandır. "adamlık" lafı üzerine cuuk diye oturur. erkeğim diye geçinin çoğu ipneyi sikip sikip atar tutar, sonra bir daha siker atar ama bu defa tutmayıp çok güzel bir eylem gerçekleştirmiş olur.

sayıları az. sahip çıkalım onlara. gomşumuz olmiyeler ama canımız oluyorlar tam olarak.
  • kadınların durduk yere şiddete uğramasına (bakın durduk yere dedim bazıları medeni olmanın erkek bana vuramazcılığın arkasına saklanıp her türlü çirkefliği yapıyosa o dayağı hak ediyordur), küçük yaşta istemediği birileriyle evlendirilmesine tepki veriyorsa doğru yapan erkektir. annelerimiz de bir kadın unutmayalım *

ama genel olarak konuşursak ibne kılıklı, yalaka, meriç erkeklerdir. tek dertleri kadın kısmına yaranmak için eğilip bükülen erkektir. zaten bunları kadınlar da çekici bulmaz hoop hemen friend zone a düşer.

hele bir de kendi hem cinslerini itin götüne sokarak bunu yapıyorsa sadece erkekler tarafından dışlanıp kadınlar tarafından "sadece arkadaş olarak" görülürler.

en büyük fantezilerimden biri de geçmişim olan veya halen takıldığım bir kızın öyle meriç bir arkadaşının suratını kan içinde bırakmaktır. isterse babası olsun abisi veya sevgilisi de olabilir.
  • anti-seksistler, maskulunite karşıtları, ataerkillik karşıtları gibi isimleri tek bir çatı altında toplayıp dünya çapında profeminizm hareketi başlatan erkekler grubu. feminizm ve toplumsal cinsiyet olaylarına bakış açıları ve inandıkları değerler takdir edilesidir.
  • bu adamin hayatinda cok net bir dogrusu vardir.
  • basitçe anlatmak gerekirse bütün insanların sokaklarda güven içinde yürüyebildiği günün hayali içinde olan maldır ki o malların ben canını yerim.
  • (bkz: anne bak ben malmışım) kız arkadaşım var uzun süredir, güzel de bi ilişkimiz var. eşit olduğumuzu zaten kabullenmesek yürümez ve özgürlük birbirimizi yaralamayacak seviyede hayatımızda, itaatsizlik veya güven problemimiz yok. sürekli nerede bu, napıyor acaba diye tırnaklarımızı yememize gerek kalmıyor gerekli bilgilendirmeyi konuşmayı sevdiğimizden yapıyoruz. heh şimdi söyle mal, sen bir kadını hiçe sayarken, kendinden aşağı görürken mümkün olur mu böyle bir ilişki, sürekli birbirini kısıtlayan bir yerlerden illa ki eksiği olan çiftler meydana gelir toplumumuzda milyonlarca olduğu gibi.

dolayısıyla benim amacım da kız düşürmek vs değil kendi idealimde bir insan olabilmek. ben özgürlükçü ve eşitlikçi bir insan olduğumu düşünüyorum ve bu şekilde hareket etmek için gereken bütün çabayı sarf ediyorum. belli bir bakış açısı olduktan sonra da çok zor olmuyor açıkçası. denemek lazım.
  • dünyaya gelirken kromozom piyangosunda kendisine xy çıktı diye kendini üstün ırk zanneden iki ayaklılarla gerektiğinde anlayacakları dilden konuşmak için vardırlar.

kimsenin bu sebeple onlara vermesini filan beklemezler, kraliçeye kraliçe, kevaşeye kevaşe gibi davranmayı bildikleri için kadınlarla araları zaten iyidir. ayrıca meriçleri de, meriç yerine konulmayı da pek sevmezler.

lafa gelince eşitlik, gerçek hayatta 'dur bakalım kadın' denen durumlarda gayet realisttirler ve pozitif ayrım yaparlar. bunun için zaman zaman hemcinsleri olan barzoların yüz hatları üzerinde çalışmayı severler.

en büyük eğlenceleri kendilerine meriç diyen piyango xy'lerine zaman zaman gözaltı makyajı yapmaktır.

böyle cins insanlardır.
  • ikiye ayrilan erkektir.
    1- kadinlara yaranmak icin yapan
    2- dogru oldugunu dusundugu bir ideali savunan.