1. erkek iç çamaşırı giyerek erkek olunmadığına göre erkektir. ayrıca cinsel yönelimiyle başkasının sorun yaşadığı erkektir; bu toplumda bir erkek olarak bunu yapabiliyorsa pek bir sorun yaşadığı söylenemez. mesela şu arkadaş bana hiç de sorun yaşıyor gibi görünmedi: http://www.beautifulmag.com/…014e8729dabf970d-popup
  2. (bkz: david beckham)

    bir zamanlar, uğur getirdiğine inandığı için, eşinin kırmızı iç çamaşırını giyerdi bazı maçlarda. spice girls hastası kuzenim söylemişti küçükkene.
  3. kesinlike seksi değildir. o ne lan öyle. herkes yerini bilse, sen de adam gibi boxer giysen ya. ama fantazidir karışmam, yeter ki benden uzak olsun.
  4. önden hiç bir fotoğrafı olmadığı için hakkında bir karara varamayacağım erkek. böyle erekte halindeyken, küçücük olan g-string'in önü herhalde yanları açık olan kızılay çadırı gibi olur. vay .mına goyim..
  5. en çok hetero bi' ablayı rahatsız eder herhalde şu görüntü. eşcinselsen güzel bir görüntü la , hayat sağa güzel he. eheh. heteroseksüel bir erkeksen de mantıken kayıtsız kalmak lazım mevzuya. laf olur , söz olur. kara basma filan. sözlük ortamında erkeklerin rahatsız olması ise çok latent gay bir olay diye düşünüyorum. he mi? şimdi dağılın.
  6. crossdresser olarak sınıflandırılamayacak olanları da mevcuttur, sadece arada bundan keyif alıp, giyebilecek olanları. ve gayet straight olup, bundan hoşlanabilen erkektir. türkiye sınırları içerisinde anlaşılamayacak adamdır, ne yazık ona.
  7. karmaşık duygular yaratan bir konu. ilk resimdeki abinin göt sağlammış mına koyim.

kadın iç çamaşırı giyen erkek hakkında bilgi verin