şükela:  tümü | bugün
  • nasıl yazsam bunu diye düşünmekten bir türlü yazamadığım konu bu.

sözlükte devamlı surette "kadınların şöyle olması, böyle olması, kadınların elde edilmesi, kadınlardan soğumak.. " gibi başlıklar açılıyor. altına döşeniyor da döşeniyor.
    sonra başka başlıklarda kadın hakları falan savunuluyor.

sürekli "değersizleştirmek" de değil aslında zaten değersiz ya sözüm ona. sürekli değersiz olduğu algısı üzerinden açıklamalar yapılıyor. belki yazan kişiler bile alttan alta kadınlar hakkındaki olumsuz düşüncelerinin farkında değildir bilemiyorum.
    ama farkına varın artık.
    başka konu yok mu ? gerçekten eğitimli, refah düzeyi yüksek, ileri görüşlü olduğunu iddia eden insanların konuşacak başka konusu yok mu yani ?

gündemden örnek vermek gerekirse:

(bkz: bir kadını aralıksız iki saat dinlemek)
    (bkz: bütün erkeklere aynı muhabbeti yapan kadın)
    (bkz: erkekleri kadınlardan soğutan nedenler)
    (bkz: parayla her kadının elde edilebilmesi)
    (bkz: aldatan kadını öldürmek suç sayılmamalı)

bence durumun vehametinin farkına varılmalı.

not: bu bir saldırı, düşmanca bir tavır olsun diye değil farkındalık oluşturmak adına yazılmış bir yazıdır.
  • zavallı adamların hayatlarını sikip atan prensesçikleri çok üzen bitmek bilmemedir.

niçin kadınların gerçek yüzlerini böyle her yerde yazıp duruyordunuz arkadaşlar?

bütün erkekler bilinçlenirse, her yerde sürekli kadınların çirkinliklerini okuyup okuyup akıllanırlarsa bu zavallı kızcıklar, bu babişkolarının prensesçikleri kendilerine nasıl enayi koca bulacak?

bu kızceğizyavruceğizciklere yazık değil mi?

bu hanımablaceğizciklerimizin bütün istediği bir enayi koca bulup prenses olmak. bunu onlara neden çok görüyorsunuz?
  • politiktir.
  • "şşşşttt yeter uyandırmayın şu erkekleri" alt metne sahip ağlamaklı bir başlık. üzülme teyzecim. herkes bilinçlenince o çiğ hareketleriniz ortadan kalkacak ve inan bana kendiniz bile daha mutlu olacaksınız.
  • kadın içerikli başlıklarda eski sevgiliyi kötülemek mi ararsın, eski sevgilinin kevaşeliği mi, kaltaklığı mı dersin. hepsinin suçu kadınlar çünkü.
    çünkü bizim vajinamız var, ve olduğu sürece her daim ''küçük orospular'' olarak bir köşede yerimizi alacağız.

biz demiyoruz ki ''küçük pipili erkek bozması'' diye. neden demiyoruz? zira acıyoruz, erkek ya bunlar şimdi, mazallah kafaya takar, gider kendini doğrar, yok olmadı gelir bizi doğrar. çünkü erkek. kadın üzerinde her şeyi yapmaya hakkı var, siki de var affedersiniz, güçlü yani o!

beş kadınla aldatır sizi, siz bir kere aldattığınızda yer gök yer değiştirir. ömür boyu vicdan azabı yaşatır size. çünkü biz kadınız, biz namusuz, bizim vajinamız var. öyle herkes elini kolunu sallayarak giremez, girse bile giriş sayısı söylenemez. neden mi? çünkü kadınız, ona ver buna ver derken bi bakmışsın ''aaa yollu bu'' olmuşuz. eee nerede bunun namusu, iffeti?

dün okudum, alman askerleri fransız fahişelerle birlikte olduğunda frengi hastalığına yakalanmış ya hani, hitler de çözüm olarak askerlerin her birinin çantasına şişme kadın koymuş, aman ne üst akıl!!! siktiğimin frengisi fahişelere kimden bulaştı acaba?

oooofff, anlatacak o kadar şey birikmiş ki fakat kime nasıl anlatasın. adam üniversite okumuş, oturmasını doğrulmasını biliyor, beni seviyor diyorsun. herif malın başını çekiyor. saygısızlık, mizojin, küfür etme, aşağılama hepsi bunda. vakti zamanında böyle bir adamla sevgili olmak gafletinde bulundum. iyi ki de bulunmuşum diyorum, aksi halde güzel adamların varlığının farkında olamazdım :)

kadınlara karşı saygılı olun beyler. annenize, ninenize, teyzenize, bacınıza saygı duyuyorsunuz ya, yoldan geçen kadına da saygı duyun. insan olun beyler, insan olun.
  • memesi çay tabağı olan hanımcıkların zırıl zırıl ağladıkları başlıktır aynı zamanda. ama ben de gülüyorum be ablacım*
  • sozlugun sivilceli ergen kaynamasi nedeniyle olagan karsiladigim durumdur.
  • yarrak inmediği sürece kadın-kız bitmez.
    o ayrı.

lakin evvela bu memlekette kadın olmak çok zor.
    onun için onların tırnakları, dişleri, çeneleri çok kuvvetli.
    ömürleri boyunca sikik adamların dünyasında yaşamak zorundalar.
    o cephaneye o silahı geliştirmek hakları.

hala ötmekse bu dalyarakların lügatları.
    arada dahil olduğum güruhtur.
    o kadar da değil.
  • ulkedeki genel mizojinist tutumun, kadin dusmanliginin surekli kendini yeniden uretmesinin bu hipertekstuel ortamdaki yansitmasidir. elitizm, aslinda yaninda belli bir egitim seviyesini, egitilmisligi ve yontulmuslugu da gerektirir. oysa sozlukte bu pek kalmadi. bu geriye gidis de en direkt ve olumsuz sekilde bu tur basliklarda yansitiyor artik kendini.
  • kadinlara nasil saldirsam da ilgi ceksem diye yirtinan yavsaklarin dolustugu baslik. kadin kendini guzelce ifade etmis hani hicbir cirkin kelime yok, ona bile tahammulsuzluk ona bile foseptik cukurundan hallice cirkin cirkin yorumlar. nerede, beyninde sivilce cikmis ergen, nerede reddedilmekten bitap dusmus abazan varsa toplasmis. ıgrencsiniz be, valla. uretebildiginiz tek bir mantikli arguman yok, sig kadin dusmanligindan ileri gidemiyorsunuz. evlat olsa bes kat eldivenle bile sevilmez bunlar.