şükela:  tümü | bugün
  • bir kezban sloganı.

(bkz: çok yaşa denilen kızın sana ne lan demesi)

(başlık başa)
  • bir "iltifatı kabul edemeyen kadın istemiyoruz" sloganı değildir. güzellemeden anlamaz kadın, yürü git. çiçek gibisiniz deriz feminizmden girer bilmem nerden çıkarlar pmkfmfkmf. tamam sen kaktüssün hadi.
  • güzel slogan. ayrıca (bkz: kezban da babandır)
  • afedersin götüm gibi slogan.
  • milyar yıllık çiçeğin küfür ya da hakaretmiş gibi kullanıldığı slogan.
  • milyar yıllık çiçeğin hakaret gibi kullanıldığı slogan değildir. (bkz: #24111956) burada yazmış arkadaş derli toplu bir şeyler. buraya bir bakalım, şartları zorlayalım.
  • "birader sen oturmayı kalkmayı bilen yakışıklı erkek arkadaşına gidip abi çiçek gibisin diyor musun? kadınlara da deme o zaman. kadınlar senin bakmaktan zevk olduğun obje mi arkadaşım? nasıl pes attığın ahmete bir birey bir özne muamelesi yapıyorsan
    ayşeye de çiçek, güzel, bacak, am, göt, parfüm, etek gözüyle bakmayı bırakacaksın. ayşe de ahmet de güzel olabilirler. pes sevebilirler, sevmeyebilirler de. "

ya hacı bırakın şu devrimci ayaklarını ya, sadece kadın, kadın bakanlığı olsun, kadın kadın kadın, amk cinsel ayrımcılık yapılıyor ama cinsiyetten en çok bahseden ayrımcılık yapıldığını söyleyenler, eşit koşullar mı istiyorsun hacı, git madende öl, eşit koşullar mı istiyorsun, annelik de yapma, eşit koşullar mı istiyorsun, git istediğinle düş kalk, eşit koşullar mı istiyorsun, sosyo-kültürel yerleşkene göre eve ekmek getir kocan çocuk baksın ama gözünüzü seveyim sevgili kaypak erkekler yukarıdaki alıntıda olduğu gibi mal mal yavşaklık etmesin kadınlar siz de bi susun amk karı gibi konuşuyorsunuz işte
  • "birader sen oturmayı kalkmayı bilen yakışıklı erkek arkadaşına gidip abi çiçek gibisin diyor musun? "
    -demiyorum.

"naber lan yarrağam", "sikimin anteni", "sik kafalı capon askeri" ve bilimum lafı bu arkadaşlarıma söylüyorum. bi gün bile ahmet bana çıkıp "aga sen bunları seks ettiğin hatuna diyor musun? bana niye didin" demedi.. umrunda değil adamın. çiçek desem de pek siklemez, güler geçer. ama kızacağı şeyler var yine de.. "karı gibisin" desem kızabilir. toplum normlarına baktığımızda daha sık erkeklerin yaptığı bir şeyi bir feminist yaparsa ve ona "çok maskülensin, erkek gibisin" desem; kızabilir.

aslında uzattım, lafı da geveledim.
    dile bu kadar takılmayın... çiçek lafının altında kötü niyet olamaz. ama yok, sizin derdiniz bağcıyı dövmekse, "sen o çiçeğin altında neler yatıyor biliyor musun? nelere sebebiyet veriyor o" diyorsan; allah belanı vermesin, affedersin..
    o zaman behzat ç. polisleri sempatik gösteriyor, godfather mafyalığa özendiriyor, million dollar baby kadınların boks gibi şiddet içeren bi spora ilgi duymasını sağlayabiliyor, feminizmi yanlış anlayanlar erkek düşmanı olabiliyor vs vs diyerek bi dolu şeye tepki koyalım, agresifçe ve kabaca tepki gösterelim, olur mu?

sorsan sansüre karşısın, liberalsin, özgürlükçüsün; lakin derdin kendisine çiçek dendiğinde keyif alan ve karşısındaki insana safça güzel bir şey demek isteyen adama üstü kapalı sansür uygulamak.. ne diyelim? mahmut mu diyelim? sadece erkek arkadaşlarımıza söylediğimiz şeyleri mi söyleyelim? yoksa kadınlara hiç bi benzetme yapmayalım mı? siz söyleyin, bana uyar..