şükela:  tümü | bugün
  • seviyeli hanımefendiler tarafından yapılan içeriklere ulaşabileceğiniz bir youtube kanalı. kadınlar kezo değiller ve realist yorumlar yapıyorlar. bu da iyi bişey kanaatimce.
  • 3 akıllı, neşeli ve ışık dolu kadının kahvaltıma misafir olduğu kanal.
    ilhamlı içeriklere devam edin kızlar, biz de takibe.
  • hayatimda ilk defa bir videoyu izlerken kendimle konusuyor, biri beni anlatiyor gibi hissettim, tuylerim diken diken oldu:)
    bu kadar guzel ve samimi anlatilamazdi hem de baska bir kadinin cumlelerinden.
    tebrik ederim deniz. burayi okuyorsan seni cok ama cok iyi anliyorum:)
    umarim kanal olarak cok daha fazla kadina ulasirsiniz:)
    kadin kanali
  • henüz ilk yayınladıkları video aynı gün karşıma çıkmıştı ve o günden beri takip ediyorum. yani bir nevi doğduğuna ve büyüdüğüne eş zamanlı tanık olduğum youtube kanalı oldu benim için.

youtube'da benzer isimlerdeki kanallar genelde makyajdan ve hiçbirimizin merak etmediği hayatları ısrarla kayıt altına alan vloglardan öteye gidemediği için buna da ilk başta önyargılı yaklamıştım.

ancak onun yerine bu kanalda gerçekten zeki, coşkulu ve içi dışına yansımış çok hoş üç adet kadın var. kurtlarla koşan kadınlar üzerine çektikleri ilk videoyu gördüğümde sevinçten ağlayacaktım neredeyse. kadınların içerik oluşturduğu türkçe bir youtube kanalı için gerçekten alternatif bir iş yapıyorlar.

bu üç kadını esas güzel yapan ise cesurca yaralarını gösterebilmeleri. üç farklı videoda, her birinin göz yaşı akıtıp toparlanıp devam etmesi izleyen herkese değip geçmiştir.

dilerim kabileleri git gide büyüsün, dilerim çok daha fazla kadına ulaşsınlar.
  • kırılganlıkları, sevdikleri, yalnızlıkları, ilişkileri, tavsiyeleri, konukları, seyahatleri ile bana iyi hissettiren kadın kanalı.
    reddedilmek videosunda ağlarken kahkaha atan zeynep sen nasıl tatlı, içten bir insansın.

ve unutmadan kabileye tam destek.
  • jaki'nin sevgilisi olan zeynep'in "farkindalik" acisindan ucusa gectigi kanal.
    sen ne ozel bir kadinsin, uzun zamandir ilk kez kisisel olarak tanimadigim bir hemcinsimle gurur duydum.
    turk kadini soyle turk kadini boyle diyen idiotlara tepki olarak dogmussun, egitim, kultur, nezaket, kendini ifade edebilme, empati..
    burayi okuyorsan bozma lutfen icerik ciksin diye.

kisa sacli sarisin "kutsal kase" arkadas ise sizin yaninizda maalesef cok siritiyor, anti-teziniz gibi olmus.
    basarilar diliyorum, tesadufen de olsa rastlamak guzel.
    zeynep.