şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadin memesinin elledikce buyuyecegini sanmak ve elle kavrami$ iken hafif hafif titretmek. dikkat etmi$ olmalisiniz, makinesinde kiyma cekerken elini oraya atan kasap kiymayi ic giciklayici bir $ekilde kavrar ve titretmek sureti ise kivircik sacli kiyma yaratir, avcu da her gecen zaman dolar.
    meme kavrama hikayesini bu $ekilde algilayanlar oldugu kanaatindeyim. kavrayip titretmeyi bir noktaya kadar anlasak da, tuttukca avcum dolacak, meme buyuyecek diye bekleyenler psikiyatr, psikolog, evlilik dani$mani, huduni bunlarin hepsine ugrasinlar derim..
  • bu hamleyi yaparken kadını arkadan kavramış olmak, "hmmpp hammspp" diye gürültüler çıkarırken kadının boynunu kemirmek de gerekmektedir. kadının boynuna batan sert sakal kılları kadına rahatsızlık verirken, nasırlı, dolma parmaklı parmakların üstü kıllı bir çift el yoğurmanın sonlarına gelirken kadın için artık kaçınılmaz son yaklaşmaktadır.

    (bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak)
  • bu hamleden sonra kadından da "erkek testisini çöpe atılmak üzere olan kağıt gibi buruşturma" hamlesi geleceğinden bu hareketin yapılmadan önce iki kere düşünülmesini önerirler.
  • eli makineya kaptirma riski de olan eylemdir bu. ustelik "is kazasi" vasfi arzetmeyeceginden tazminat mazminat hak getiredir ve ne yazik ki yalanacak avuc da kalmamistir.
  • bir türlü aklımın eremediği bu hadiseyi sonunda kasap olan uzak bir akrabama telefon açarak sordum. "var böyle bişey" dedi. sonra da "ohh. hatırlatma. nereden çıkardın şimdi bunu. ay ben bi tuhaf oluyorum. devam et. ne demiştin? elle kavramak ha. evet, tam da öyle yaparız, kıymayı kadın göğsü tutar gibi tutarız, bıngıl bıngıl olur o an. oh, dur bi dakka boşalmak üzereyim, ohm, şu kıymayı çekin gözümün önünden" dedi ve telefon yere düşermiş gibi sesler geldi. sanıyorum belli çevrelerde çok tutulan bir uygulama.
  • meme kıyma gibi kavrandıktan sonra çekilir ve kadın kündeye getirilir. sonrasında tuş kaçınılmazdır. dikkat: ufak memelilerde işe yaramayacak fantezidir