şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 3. sayfa haberi sandığım başlık. biri birinin popişini bıçaklamış! biri de birinin kafasını kesmiş.

(bkz: dünyayı kurtaran adamın kızı)
  • bende birileri birisinin gotunu bicakla kesti sandim.

elnise ne demek bu arada. tdk'ya baktim ama bir karsiligi yok. eski maya dilinde bir seyler olabilir mi.
  • ferrarili, baban yaşta, charlie sheen tarzı bir adam baksa aynı tepki olmazdı.
  • bırakın insanlar birbirilerine baksınlar, o mini
    etekli kız da, yolda gördüğü kaslı, yakışıklı erkeğe bakacak.
  • adli vaka sanıp geldiğim başlık, kan çıkmamış...
  • ortalık ışid olmuş diyecektim. “kesmek” fiilinin “bakmak” yerine kullanıldığını anlayana dek.
    biz burada racon kesmiyoruz memati. kibarca popo kesiyoruz.
  • biri şunun da poposuna baksın. kıskançlık attention whore olayına dönüşüyor zira.
  • ıstemsizce benim bu. zihnimde belirenler ise cok kotu hissettiriyor.

orneklersem;
    farz-i misal havuz kenarindasin. 15 yasindaki kizin o gun arkadaslariyla vakit gecirecegi icin kafa dinleyecegin birgun yasiyorsun. esin de uyukluyor bir kenarda. derken etrafi dikizlemeye basliyorsun, artik osbir malzemesi mi biriktiriyorsun, acliktan mi bilemem. bir an gorus alanina sapkali arkasi donuk bir kiz giriyor, aman tanrim o nasil bir popo. mukemmel gorunuyor ve basliyorsun her bir kivrimini incelemeye. popoya o kadar daliyorsun ki kizin suratina kayamiyor gozlerin. derken memisleri de merak ediyor yukari kaydiriyorsun gozlerini ve o da ne, arkadaslariyla takilan kizinin fikri degismis ve havuz kenarina inmisler, ustunde de arkadasinin bikinisi. o altini temizledigin, gazini cikardigin yavruna baktigini farkettigin an ne hissederdin?

birilerinin orasini burasini dikizleyen her kimi gorsem aklimda beliren sey su oluyor: o istahla baktigin kisi senin canin olabilir, cunku emin ol sen baska birilerinin canlarina bakarken seninkine de bakacaklar. ona gore bak yani.

edit:imlâ