• resimli anlatımı gerçekten çok başarılı bir mamuldür.

http://www.condomdepot.com/…female-instructions.cfm

o ne lan öyle. korunmanında bir adabı var.

şimdi bunlar şişirilip balonda yapılmaz. ne anladım ben öyle prezervatiften.
  • (bkz: female condom)
    (bkz: femidom)
  • ancak kizginlik dönemindeki disi kedimin isine yarayabilecek bisi bana kalirsa o derece gereksiz yani.
  • prezerlatife
  • çok ama çok lanet bişey.
    bunula uğraşana kadar gider bir tencere salçalı makarna yaparım.sonra da hepsini yiyip ossura ossura bir güzel uyurum.
  • her işi çetrefilli olan kadınlar için bir başka çile yöntemi. bu ne lan böyle!
  • hayır o kadar geniş ve kapsamlı görünen bir şey ki, önden bu takılacaksa sanki partnere hiiç ihtiyaç kalmayacakmış gibi...
  • herkesin gercekleri bilmesinin gerektigini dusundugum, tum yalanlamalarin, yanlis bilgilerin tersine gercekten de yararli ve dogru bi korunma yontemi.

oncelikle kendisi poliuretandan imal edilir, erkek kondomu gibi latexten degildir, o yuzden naylon gibi gozukebilir ancak latexe alerjisi olan ciftlerin begeniyle kullanimi icin uygundur, ayrica latexe alerjisi olan homoseksuel ciftlerin de sorunsuz kullanimi icin birebirdir - icteki halka cikarildiginda binevi erkek kondomuna benzer. kullaniminda herhangi bir dert yoktur, 2sn de sip diye yerine takilir, hatta partneri prezervatif kullanmasi icin ikna etmeye calismaktan daha kisa surede yerine yerlestirilir.

bir tarafi acik silindirik bir sekle benzer, bu kondomun 2 halkasi vardir, biri ic halka, digeri dis halka, ic halka kapali yerindedir ve rahim agzina yerlesir, dis halka da dudaklari kapatir. cogu arastirma bu iki halkanin aslinda duyulan zevki arttirdigini ileri suruyor cunku icteki halka penisin ucuna yani uyarilan bolgeye denk gelirken, dis halka kadinin klitorisine denk gelir ve sevisme sirasinda hazzi bu sekilde arttirir. ayrica poliuretan isiyi da super arttirdigindan neler olabilecegini siz dusunun artik.

koruyuculugu erkek kondomundan dahi daha yuksektir cunku dudaklari kapattigindan deri yolu ile bulasan cinsel yolla bulasan enfeksiyonlarin (sigil, ucuk vs) bulas riskini de azaltir.

bence kadınların sahip olduğu en önemli silahtir!
  • hakkinda ne kadar atilip tutulursa tutulsun, cok net soyliyeyim: guvenli kadin erkek kadin uclulerinde en pratik gerectir.
hesabın var mı? giriş yap