şükela:  tümü | bugün
  • kadını eseyli uremenin parcası dısında bır ıse yaramadıgını dusunen,ataerkil toplumlarda dogal olarak nitelendirilen,nedeni anlasılamamıs guc gosterisi
  • hızla yan şeritte giderken aniden kadın şoförün kullandığı arabanın önüne geçip zınk diye duran düdükler vardır. bu dengesiz hareketlerinin hemen sonrasında da "nooldu kız korktun mu yoksa" diyip gevrek gevrek gülerler.
    (bkz: gevrek gevrek gülmek)
  • kadın soforler hakkında atıp tutup, istisnalar iceren genellemelere giden erkek soforler.

(bkz: kadın soforler) altına girenler...
  • bunlar arabada seks fantezisi olan kocalardir.. once karilarini direksiyona sonra kendilerini ereksiyona gecirmek isterler.. ne kadarrrrrrrrrrrrrrr cirrrrrrrrrrrrrrkiiiiiiinn..
  • insan olmayı bir türlü becerememiş ve sittin sene beceremeyecek hayvanlardı. bunların ne gibi bir amaçla hayata tutunduklarını çok merak ederim.

geçenlerde bir arkadaşım mecidiyeköy civarlarında araba sürerken böyle bir hayvan gelip sıkıştırdıkça sıkıştırmış, zavallı kızcağız da bari gaza basayım da geçip kurtulayım demiş. hızlanmış ve önündeki ıslak viraja da aşırı hızlı girmek zorunda kalmış, sonra bir kaç takla atmış, araba pert olmuş. bu allahsız hayvan da kaçıp gitmiş.

ve bu hayvan halen içimizde yaşıyor, üstelik kendisi gibi binlercesiyle. allah'tan hiç bir şey dilemiyorum çünkü bedduayı bile hak etmiyor bu hayvanlar.
  • kendi anasını bacısını eve kapatmış, trafiğe çıkan her kadını potansiyel fahişe sanan hayvan evlatlarıdır.
    geçen haftalardan birinde, bir perşembe günü akşam 18.00 sıralarında işten çıkmış, hafif bir müzik eşliğinde, orta şeritte, ortalama bir hızda ve ortalama bir ruh halinde seyretmekte iken sağ dikiz aynamdan bir hayvanın, onu bunu makasa aldığını gördüm. istanbul trafiğinde oldukça sık rastlanan bir manzara olduğundan pek önemsemedim ve makaslananlar arasına katıldım. ruh halimi mümkün olduğunca bozmamaya çalışıyordum; bir anda elimde levyeyle arabadan inecek bir potansiyele sahip olduğumdan sinirlerime hakim olma çabası içindeydim. ancak bu egsozu patlak, motoru rahatsız edici derecede gürültülü çalışan hayvan evladının önümdeki kadın şöförü sıkıştırdığını, bir önüne kırıp bir arkasına geçtiğini ve zaten araba sürmesi akıllara zarar bu hanımefendiyi, trafikte zor durumda bıraktığını farkettim. kadın bir frene basıyor, bir gaza yükleniyor, çaresizce bu durumdan sıyrılmaya çalışıyordu. sonunda iyice panikleyen kadın, çareyi arabayı sağa çekmekte buldu. ben de elbette hızımı bu bayan şöföre ve ona musallat olan hayvan evladına göre ayarlayarak düşürmüştüm. ben de kadının durmasıyla hayvan evladının bu inattan vazgeçeceğini düşünerek rahatlamıştım; zira bu durumda bana gerek kalmayacaktı. fakat o da ne ? hayvan evladı da biraz ilerledikten sonra, hanımefendinin yaklaşık 20 metre ilerisinde durdu ve geri geri gelmeye başladı. belli ki artık olayı araç dışına taşıyacaktı. ancak bir anda aracımı iki otomobilin arasına doğru yönlendirerek hayvan evladını durdurdum. araçtan inerek, yavaşça öndeki araca doğru ilerledim. "iyi günler kardeşim, sanırım az önce arkadaki hanımefendiyi sıkıştıran sendin. doğru gördüm değil mi ?". üzerinde göbeğine kadar düğmeleri açık dar bir gömlek, boyunda gümüş renkli kalın zincir olan, saçları toksik düzeyde jölelenmiş gerçek bir hayvan evladıydı.
    "eheuhue yahu babacım bu karılar her şeyi hakediyorlar trafikte, görmüyo musun nasıl araba kullanıyor ehuehueuhe" dediği anda ağzının ortasına yumruğu geçiriverdim.
    dişlerinin dudaklarını kesmesi sonucu, ağzı kan içinde peltek peltek; "ne oldu babacım ne hata ettik ?" diye sorabildi.
    "bundan böyle arabayı sadece sağ şeritten kullanacaksın. arabanın arkasına 'hatalıysam lütfen' yazıp kız kardeşinin telefonunu yazacaksın. yarından itibaren bir hafta süreyle kadın kıyafetleri giyip peruk takarak araba kullanacaksın ve seni sıkıştıran herkese öpücük göndereceksin. arkadaki hanımefendiden özür dileyerek bir hayvan evladı olduğunu söyleyeceksin. bugünün cezası olarak da arabanın ön farlarını kendi ellerinle parçalayacaksın. al bakalım bu da levye, hadi iyi günler." diyip arabama binerken, ağlamaklı bir sesle hanımefendiden özür dilediğini duydum.
    bu da trafikte sıkıştırılan tüm kadınlar adına görevimi yerine getirdiğim garip bir anımdır işte.
  • arabanın camlarını siyah filmle kopkoyu yapmak isteme nedenimdir.
  • orospu çocuklarıdır, açık ve net. başka bir tabiri yoktur bunların. anasına bacısına laf söyletmez, başkalarının karı kızına makas atmalar, laf söylemeler, sıkıştırmalar, kışkırtmalar... erkek değildirler. yahu kadın kötü kullanıyor olabilir, yavaş gidiyor olabilir git yanından geçerken bir kez kornaya bas madem çok sinirlendiysen ve geç git.

neden hayatını tehlikeye atıyorsun? o kadına orada bir şey olsa hesabını verebilecek misin? (adalete olan hesaptan bahsetmiyorum) gerçi bir hayvan kadar vicdanın olmadığından, bir köpek kadar bile gururun olmadığından hayatının geri kalanında da bu hareketlerine devam edeceksin biliyorum. bir gün eğer içerisinde bulunduğum bir arabaya denk gelirsek, o gün seni o arabayla yolun aşağısına yuvarlamazsam bir daha donanımım kalkmasın.
  • bastırılmış duygularını ve ezikliğini daha fazla kontrol edemeyen, geceleri beyoğlu'nun arka sokaklarında kadın kıyafetleri ile dolaşması muhtemel olan erkek otomobil sürücüsüdür.