• ben gibi olmalı, bana çok benzemeli, ben ona nasıl davranıyorsam o da bana öyle davranmalı. zaten tezer özlü çok güzel söylemiş ;

"insanın başkalarına söyledikleri, kendi duymak istedikleridir. yazdıkları, okumak istedikleridir. sevmesi, sevilmeyi istediği biçimdedir."
  • manik depresif bir medcezire sahip, ziyadesiyle tutarlı özelliklerdir muhtemelen.

- yakışıklı olsun ama çok fazla ilişki yaşamamış olsun

- uzun boylu olsun ama kısa boylu kadınlardan hoşlansın

- hem zeki ve kültürlü olsun hem adonisi olsun

- yatakta iyi olsun ama ilişkide cinselliği abartmasın

- hep huyumuza gitsin, hep alttan alsın ama biraz da maço olsun

- kıskanmasın, ama sonuna kadar sahiplensin

- piç olsun ama çapkın olmasın

- haklı olduğu halde alttan alsın ama ezik olmasın

- her türlü kaprisimize, dırdırımıza, alınganlığımıza katlansın ama karakterli, gururlu bir erkek olsun

- zengin ve aristokrat olsun ama kezbanlardan hoşlansın

- kadınların dikkatini çeksin zira kadınların ilgilenmediği bir adam bize çekici gelmez. öte yandan kadınlarla ilgilenmesin zira kadınlarla ilgili erkekler bize bozar.

- bohem olsun, özgürlükçü olsun, uzun saçlı olsun, kadına malıymış gözüyle bakmasın ama sadık olsun, aile babası olsun, geleneklerine bağlı olsun.

- aldatmasın ama aldatıldığında bile bizden vazgeçemeyecek kadar aşık olsun

- evi olsun, arabası olsun, güzel bir mesleği olsun ama saf ve tertemiz olsun

- spor yapsın, takım tutsun ama maç seyretmesin, halı saha maçı yapmasın

- şampiyonlar ligi maçı yayınlanırken kumandayı bize uzatıp magazin izlememize müsaade etsin

- ütü yapsın, çamaşır bulaşık yıkasın, ev süpürsün ama sapına kadar sert bir erkek olsun.

- romantik olsun ama sürekli ilgi gösterip bizi şımartmasın

- kadın ruhundan anlasın ama kadınlarla iletişimi iyi olmasın

- çantamızı taşısın, kapımızı açsın, sandalyemizi çeksin ama biraz snob, biraz cool bi adam olsun

- ağzı iyi laf yapsın ama çok konuşmasın

- yazma kabiliyeti olsun ama anlamadığım bir sürü felsefi ve edebi şey yazıp durmasın

- her tartışmada karşılık vermeden sürekli özür dilesin, haklı da olsa asla tartışma çıkarmasın

- mini etek, askılı ya da dekolte giydiğimizde bize karışmasın ama bizi kıskansın, kıskandığını belli etsin

- facebook, twitter v.s kullanmasın, kullanıyorsa da listesinde çok fazla kadın olmasın

- cep telefonunu karıştırdığımda asla sesini çıkarmasın; maillerinin ve sosyal medya hesaplarının şifrelerini bizimle paylaşsın.

- pms döneminde ve regl boyunca her türlü öfke ve histeri krizimize katlansın ama bizden de kaçmasın bu dönemlerde hep yanımızda olup ilgi göstersin.

- evlenince anne babamızı çok sevsin saygıda kusur etmesin ama o "şirret" annesi ve "köylü" babasını sevmemizi beklemesin

- erkek erkeğe takılmasın, bilgisayar oynamasın ama hep kıçımızın dibinde durmasın, bizi bunaltmasın

- tecrübesiz olmasın ama çok fazla da sevgilisi olmamış olsun

- evli olmasın, boşanmış olmasın, birden fazla evlilik yapmış olmasın

- eski sevgililerini kötülesin, çirkin ve aptal olduklarını düşünsün ama kadınlar hakkında ileri geri konuşmasın

- uzun saçlıyken david beckham, kısa saçlıyken brad pitt, kelken bruce willis'e benzesin.

- esmer, kara kaşlı kara gözlü olsun ama göğsünde sırtında kıl tüy olmasın

vs. vs. sonsuza doğru uzar gider işte...
  • - abi öyle erkek varsa gelsin bizi siksin.
    ara gaz/ pascal nouma
  • ortadoğu eziğiyiz biz yeaa. kendileri rus kizlari için gotunu yirtmiyo sanki bi siktirin gidin lan. *
  • benden daha zeki olmasını isterim. kendim gibi salağı napaym ben.
  • "hayaller iskandinav erkeği ama cenazenizi kaldırmaya biz geleceğiz"

- kıl yumağı
  • nicki guzel, uzun ve akilda kalici olmalidir.

not: isbu entry'de herhangi bir harf oyunu yoktur.

zorunlu edit: ulan the chosen1 diye sözlük kadını mı olur. mesaj atmadan bir düşünün.
  • benimki evlendiğim adamdır. küçükken izlediğim casper filminde finalde casper çocuk oluyordu, amanın benim dibim düştüydü ona. allah onun gibi muntazam hatlı, fındık burunlu maviş bi şe verdi bana. bir de silahlardan anlasın, allah korusun güvenliğimize yönelik bir tehdit olursa eli armut toplamasın, uzak doğu sporları veya vücut şişirmeyle kafayı yemesin ama gerçek bir tantanada müdahale tecrübesi olsun isterdim. kuş gibi uçup arı gibi sokamasa da, bazı şeyler sadece filmlerde olsa da ortadoğu'da yaşadığımız bir tehlikede hem benim hem ekibimin hayatını kurtarmıştı. ben bunla evlenmeyip ne yapsaydım.

bu arada otuz yaş sonrası evlenenlerdenim. ayrıca evlenmeden önce uzunca bir süre uzak mesafe ilişikisi yaşamak zorunda kaldık. din ve kültür farkımız var. ayrıca kimse mükemmel olmadığı için zamanla oturtabileceğimiz kalıplaşmış davranış bozukluklarımız var. tüm bunlara rağmen çok mutluyuz. onun bunun dediğine kulak asmayın derim o yüzden. doğru adam eninde sonunda geliyor ve siz yeterince güçlü, sabırlı olursanız ona en kızgın olduğunuz anda bile zırnık pişman olmuyorsunuz. aksine hayalimi yaşıyorum diye bir zil takıp oynamadığınız kalıyor. üstelik bunlar karşılıklı. hayalinizdeki adam da size o derece aşık oluyor. o yüzden vazgeçmeyin hayallerinizden.
  • iki adet sağlam böbreğe sahip olan erkektir. buna sahip olanlar yeşillendirsin.*
hesabın var mı? giriş yap