• yanındaki yorumcu histerik bir ablamız olursa tadından yenmeyecek bir aktivitedir.

-sevgili seyirciler az sonra maç başlıycak. tribünden renkli görüntüler geliyor ekrana. çocuklar, genç kızlar doldurmuş bugün tribünleri...ayten hocam bugünkü maçtan ne bekliyosunuz?
    -şekerim şimdi şöyle rahat rahat bi maç izlesek diyorum. oynasınlar yağızlar şöyle yaldır yaldır bugün biz izleyelim söze gerek kalmasın.
    -ve evet hakem şemsi ipekoğlu dördüncü hakemden onayı aldı...federasyonun bu maça ipekoğlu'nu vermesini nasıl değerlendiriyorsunuz hocam?
    -ipek gibi adam ayol. onu vermeyecekler de kimi vericekler allah aşkına..ay bak hele nasıl güzel gülümsüyo...
    -bu arada maç başladı... sağ kanattan serdar ilerliyor...kafasını kaldırdı...
    -ay ay hele şu mavi gözlere bak!
    -arka direğe ortaladı..nobre ceza sahasına indiriyor
    -yavrum benim taşşakalrını yerim senin nası da güzel indiriyo!
    -kleberson gelişine vurduuuu...az farkla dışarda
    -o top ben olaydım sağlı sollu senden darbe alaydım oy yiğidim yağız tenlim...
    -ayten hocam kadro dizilişlerini nasıl buldunuz?
    -ipe un serer gibi...böyle süllüm süllüm dizilmişler daha ne diyeyim anam...
    -şimdi çaykur rizespor atağa kalkıyor...cemşit topu ayağından açtıııı...offf çok sert bir hareket!
    -ay ay ay bakamıycam! çükünün üstüne düştü çocuk!
    ***ayteeen doğru söyle ayten doğru söyleee ofsaytsa söyleee ofsaytsa söyleee***
    -taraftarlar ayten hocamıza tezahürat yapıyor
    -dur ben şunları ben bi selamlayayım...huhuuu meraba çocuklar..ay şeker şeyler yerim sizi!
    *** ayten bizi yatağa götür! ayten bizi yatağa götür! aç aç aç!
    -ayten hocam maça dönelim lütfen...
    -dur bi dakka hayranlarımla şey ediyorum...ahahaha canlarım benim!
    -bu esnada sol kanattan bir beşiktaş akını..ibrahim topu düzeltti burağı gördü...
    -allah da görmüş bu çocuğu! özene benzene yaratmış...
    -ayten abla senin liyakatını sikeyim!
    -ne oldu be?
    -daha ne olsun lan... zaten adet dönemimdeyim bi maç anlattırmadın sıçtın ağzıma
    -gerizekalı kaltak! sen ne anlarsın futboldan...
    -bana ha? kaltak ha? orospu!
    -gel buraya geberticem seni!
    ***şaaak! şuuuuk! şlaaak! şıtaaaaa!***
    -abi saç saça baş başa girdiler alın şu karıları yayından!
    -karı senin anandır orospu çocuğu!
    ***vur vur vur***
    -lan siz de susun artistler!
    -ne mahalle ağzı varmış sende be amına koyim
    -beğenemedin mi züppe piçi!
    ***goaaoooollll***
    -ve gol geldi... serdarın ortasına delgado şık bir kafa vuruşuyla eşlik ediy...
    ***şaaaak***
    -ağhhhh!
    -senle daha işimiz bitmedi gel buraya amcık ağızlı kaltak!
    -dur dur tırnağım ahhh!

(bkz: bu böyle gider)
  • - ay tükürme şu sahaya ama yaaaağ
  • maçı izleyen bütün erkeklerin golü düşünmesine sebep olur ekseriyetle. durum budur.
  • 31 temmuz 2009 ankaraspor eskişehirspor maçı'nda daha önceden semahat arslaner tarafından gerçekleştirilen olaydır. he olmuş mudur? canlı izlemiş bir insan olarak diyorum ki olmamıştır.
  • mantıken* hiçbir engeli olmayan durumdur. spikerler maç anlatabilir. kadın spiker olabilir. kadınlar futboldan anlayabilir. kadınlar diksiyonu düzgün, hızlı, anlaşılır konuşabilir, anlatabilir. önyargılar sağolsun.
    (bkz: kızlar futboldan ne anlar)
    (bkz: elin hamuruyla erkek işine karışma)
    (bkz: sen güzel kafanı yorma)
  • ister istemez kulaga tuhaf gelir. seksist filan degilim. ama alismamisiz iste.
  • yıllar yılı trt' de semahat aslaner tarafından başarıyla gerçekleştirilen hadisedir.
  • porofosyonel kadin spikeri bilmem, muhtemelen guzel anlatir abla, ama ben olsam soyle gerceklesecek aktarim (cunku boyle anliyorum izlerken):
    "eee ondan sonra hasan’dan adem’e, ondan sonra bir hengame yok sen yok ben derken top sahanin bir o yarisindan bir bu yarisina gecip duruyo arada celmeler yerlerde kivrananlar falan yazik yaa. sen de 60 ben diyim 90 dakika surdu bu. sonra bi takim ugultular vardi olay esnasinda onlar artti baya. bitti sonra. cay koydum ictik miss"
hesabın var mı? giriş yap