• şu erkekler kadar naif insanlar yoktur. bir kadın gitsin erkeğin yanağından makas alsın erkek utanır, bir erkek kadının yanağından makas alsın kesin taciz suçu işler. o kadın öyle bir bağırır, öyle bir çağırır ki bir an kendini öldüresin gelir. erkeğe istediği gibi laf atabilen, süzen, taciz eden kadınların sikimde zerre kadar yeri yok ve ilginçtir ki kadınların yüzde 90'nı kendisinde erkeği taciz etme hakkını görür. kendi taciz edilince yer yerinden oynar ancak kendisi diğer erkekleri hamcinsine karşı hedef gösterebilir. erkeğin böyle bir lüksü olmadığı gibi yapmaz çünkü naiftir erkek.

bence kadın tacizinin makul görülmesi o toplumda, üstü kapalı biçimde haksız bir pozitif ayrımcılıktır. cinselliği kadın erkek ilişkisinin temeline koyduğumuz zaman erkeğin kadınlar tarafından taciz edilebileciği de su götürmez gerçek. sürekli bakışlara maruz kaldığını iddia eden bir kadın ve yakışıklı bir adamın rahatsızlığı benim gözümde aynıdır. kimse bundan şikayet etmez ancak kadınlar sanki cinsellik konusunda birer meleklermiş gibi ama aslında bir yağ gibi suyun üstüne çıktıkları zaman tiksiniyorum. o an hiçbir sözüne inanmak gelmiyor içimden. erkeklerin, kadınlar üzerindeki tahakkümününün arkasında kadınların erkekler üzerindeki tahakkümünün olduğunu düşünmek mantıklı geliyor. açık biçimde kadın tacizinin makul görülmesi kadın tahakkümüdür.

bundan sonra feminist bayan arkadaşları ciddiye almadığımı ifade etmek istiyorum. siz ki her istediğinizle seviştiniz istemediğinize siktiri çektiniz ondan sonra vay efendim benden istedi, bana laf attı, linç edin namus düşmanını. senin taciz ettiğin adamlar namussuz muydu?
  • çoğumuz (kadın kısmısı) arkadaşlarımıza bile anlatmadık uğradığımız tacizleri. ya utandık, ya da zaten bilinen bir şeyi su üzerine çıkarmadık.gün içinde kaç tane yaşadığımızı saysak biz bile şaşırırız...
    taciz sadece uzuvlarla yapılan bir şey değil malum. sözle, gözle, işte,sokakta,trafikte, arkadaş ortamında belki de...
    ne kadar sustuk değil mi. dönüp eteğimize baktık kısa mı diye. taytımızı çekiştirdik dar mı diye. "ulan pijamamla çıktım ne gördün de laf attın ?" dediğimiz de oldu.
    çünkü hep kendimizde aradık. "acaba..." . acabalar, acaiplikler bizde değildi halbuki. kadın olmamız yeterliydi. bilinçli olmamız etrafımızdaki öküz ordusunu eğitmemize yeterli değil.
    biz doğuştan toplum tarafından korkak yetiştirildik. bir ürkek ceylanlar ordusu. hep savunmadayız,.. kadın olmak sadece bu sebepten bile çok yorucu...
  • günümüz tatlı su feministleri sayesinde iyice boku çıkan hede malesef.

onlara göre yaptıkları herşey makuldur çünkü onlar kadındır. evet öyle uzun bi açıklaması yok. soruyorsun "neden?!" karşındaki "kadınım ben!!1" diye cevap sunuyor sana. e eşşeen zki amk.

zamanında baskının kralını yemiş, sonradan görme anneleri böyle yetiştiriyor bunları sanırım.

26 yaşında kendi halinde bi erkek kardeşim var. sosyal medya hesabı olmayan, evden işe-işten eve, eli yüzü düzgün bi evlatcık.

kardeşim sürekli iş yerine gelen müşteri kadın ve kızlar tarafından taciz ediliyor sevgili sözlük. bi kaçını yakalayıp itin götüne soktum fakat orospuların ardı arkası kesilmiyor amk.
    yaş aralığı 13-50 arası değişen bu kevaşeler nereden buluyorlarsa çocuğun numarasını gecenin bi yarısı arayanı, iş yerinde fiziksel olarak taciz edeni... ne ararsan bunlarda. gidip bi arkadaşına yada babama anlattığında olanları aldığı cevap genelde "e sik sende" oluyor. onlara göre de daha allah'tan belanı mı arıyorsun çünkü. öyle değil işte amına koyim. kendince doğruları olan eğriyi doğruyu ayırt eden 15 yaşındayken bile benimle 40 yaşında insan kafasında muhabbet eden bi çocuk. 2 pozisyona girecek diye sübyancı mı olsun yoksa kocası verimsiz orospulara 2 günlük eğlence mi? gidip savcıya, polise versen numarayı taşak geçerler adamla. böyle sikik bi düzene girdik ne yazık ki.

en güzeli.
    sevgili anne ve babalar orospu kızlarınıza ojenin nasıl sürüleceğinden ziyade biraz ahlak, utanma, ar, namus gibi kavramları öğretseniz de biz de gecenin bi yarısı telefon sesiyle zıplamasak diyorum hani amk. yetti be.
  • sözlükte kadınlar mı erkekleri taciz ediyormuş.
    (bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
hesabın var mı? giriş yap