şükela:  tümü | bugün
 • kedi canini senin tarafından uktesi verilmiş ama şu ana kadar başlığının açılmamış olması ilginç.

  bugün vatan şaşmaz'ı da bu teröre kurban verdik evet.
 • bence şiddet kadın erkek demeden her şeyden bağımsız olmalıdır. şiddet şiddettir ve kötüdür. kadına, çocuğa, erkeğe, hayvana kısaca canlı olan her şeye yapılan şiddet berbattır. hiçbir şekilde kalıplaştırılamaz, ayrıştırılamaz.
 • http://web.csulb.edu/~mfiebert/assault.htm

  "women are as physically aggressive, or more aggressive, than men in their relationships with their spouses or male partners "
 • 40 milyonun ucte birinin en az 15 milyon oldugunu ogrendigim baslik.
  (bkz: detaylar onemli aga)
 • güzel yazarlar şiddetin erkeği kadını olmaz yapan erkekse haysiyetsizdir
  yapan kadın isede haysiyetsizdir çoğunluğa baz alarak yargılamayın asıl deyinmeye çalıştığım nokta şiddetin her türlüsü kötüdür
  uygulama özenme uygulayanı uyar gerekirse dışla...
 • cok fena bir terordur. erkekler sokaga cikamayacak hale duser. cikanlarini da sniper kadin teroristler vurur falan. aman uzak durun.
 • oldukça üzücü olan vatan şaşmaz olayından sonra bu yarı feminen yarı seksist aslında ne oldugu belli olmayan , kendi kuyruk acılarıyla kıvranan , tek derdi sosyal medya ve türevlerinde erkek düşmanlığı yapmak ve özellikle bu tür olaylar da suçun kişiselliği kavrayamayıp tüm erkeklere katil , tecavüzcü diyerek nefret kusan moronumsu varlıkların , bir kadın tarafından katledilmiş bir erkeğe ne tür bir tepki verecekler acaba diye düşünürken üstte bir tane matematik özürlü görünce anladım ne düşündüklerini .

  siz de harbi beyin yok . neyse işinize gelince kullanabildiğiniz vajinanız var yeter o size.

  kadın terörüne gelirsek , en son örnegi dün yaşanmış olan kıskançlık , takıntı , aşırı sahiplenme gibi zırvalardan doğmuş ama bakın ne hikmetse erkek terörü dedikleride aynı şeylerden doğma. o zaman neymiş ? size yaza yaza ögretecegim. bunun kadını erkegi yokmuş . neymiş ? insan terörüymüş olan .
 • son zamanlarda iyice içinden çıkılmaz bir hal almış, erkeklerin elini kolunu bağlayan haksızlık karşısında çirkeflik ve şerefsizlik karşısında cevap verildiğinde karşında kadın var diye algı kasılan durumların tamamıdır. yargıtay 2. daire başkanının dediği gibi.
  ‘kadın hakkı diye diye 100 yıllık erkek haklarının anasını siktiniz’