• azalır,hak edenlerin sayısı çok fazla değil
  • verdim. sonra iki gün evden çıkamadım. en son hastaneye gidip bir serum yedim ve kendime geldim. bu yüzünden bir azalma normal. erkekler de üşüyor sonuçta.
  • azalıyoruz illaki ama daha bitmedik gencolar, biz öldükten sonra isterseniz uzun eşşek veya simit falan da oynayabilirsiniz ama biz hayattayken o montu veririz, o ayazı yeriz siz düşünmeyin orasını.
  • 4 yazar üstte ki arkadaşımız sanki montunu değil de canını veriyormuş gibi konuşmuş.

nezaketen teklif edersin. kız üşüdüğünü hissederse geri verir. zaten biyolojik olarak da erkekler kadınlara göre daha fazla üşür.

t: yukarı doğru 4 yazar sayın. bu yazarın üstünde ki yazar. neyse yapamıyorum bu işi sanırım.
  • erkeğin kazak üstünede mont giydiği soğukta kadının ince bir kıyafetle çıkıp sonra centilmenlik bekleme hakkı yoktur. hava soğuksa üstüne düzgün birşey giyer elinede montunu alırsın. güzel gözükeceksiniz diye donuyosunuz arkadaş. sonra erkekten... neyse ya sinirlendirdiniz beni akşam akşam.
  • mesela ben vermem, tarzan gibi çıkmasaydın dışarı derim.
  • adamlık bilmeyen, kadına nasıl davranacağını bilmeyen zengin piçler için üşüdüğünüzde size montunu veren dağ gibi delikanlı adamları üzdünüz kadınlar! efendilik arıyorsanız gidin beyaz şovu arayın. o size efendilik yapar. hadi eyvallah.

edit : imlâ.
  • mont vermek övülecek bir davranış değildir, zaten yapılması gerekendir, üşümesin diye üşümeyi göze alamayacağın biriyle ilişki yaşama bir zahmet.
  • corona var corona
hesabın var mı? giriş yap