• -kimle konuşuyordun?
    + x kişisiyle
    -sana mı yazıyo seni mi seviyo?
    +hayır canım kaç senelik arkadaşım

(ve sonra ayrılınca sevgili oldular)
  • giyecek hiç ayakkabım yok.
  • "önemli olan karakteri, yalan söylemesin, dürüst olsun yeter"

bu en önemli kadın yalanıdır, kadınlar tam tersi yalan söyleyen, karaktersiz, kötü niyetli, haysiyetsiz insanlardan hoşlanır, aşağılanmaktan ve duygularıyla oynanmaktan, çünkü bu şekilde içlerinde biriken ego duygusu törpülenmiş olur, iyi niyetli, dürüst, karakterli bir erkek karşılarına çıktığında ise, bu sefer o erkeği aşağılamaktan, duygularıyla oynamaktan, oyuncak yerine koymaktan hoşlanır, hükmetme duygusunun sefasını sürmek ister, bu sadece "kezban" diye aşağılanan kadınlarda olmaz, hemen hemen en üst seviye kültür birikime sahip maddi durumu iyi kadından en cahiline kadar. çünkü kadınların alayı bir paranoya içindedir, "karşımdaki insan yalan söylüyor, bunu bulmalıyım, dalaveresini yakalamayalım", dalaveresi olmayan, dürüst bir erkek bütün sırlarını zaten açıklamış olduğundan kadına "guess who" tarzı dedektiflik oyunu oynama lüksü elinden alınmış hissettirir, aman erkekler size bir tavsiye, asla dürüst olmayın, mutlaka sırrınız olsun, yalan söyleyin, yalanı kapatmak için de bir tane daha, yoksa değerinizi çabuk yitirirsiniz, benden söylemesi.
  • -ne biliyim ya canım hiç denize girmek istemiyor bugün :/
  • - ailem bana ve seçimlerime saygı duyar ( psikopat abimden daha sonra bahsederim artık )
    - para benim için ikinci planda ( birinci planda ne var diyeceksen orada da para var canım )
    - hayatımda çok fazla erkek olmadı ( sen sanırım 116 veya 117. olacaksın )
    - ilişkilerimde çok seçiciyimdir ( kimse beni seçmiyor ki, kız arkadaşım bile yok )
    - zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ama yarın sabah çok önemli bir toplantım var ( bitse de gitsek )
    - biraz kilo aldım galiba, 62 kiloyum (üstüne 10 kg daha ekleyin)
    - kıskançlığa hiç tahammülüm yok ( lütfen beni kıskan, lütfen )
    - bu kadın bence fazla zayıf, kemik torbası gibi ( allahhh kahretsinn, nasıl bakıyor kadına )
    - ben hep kariyerime odaklandım ( kimse beni istemedi )
  • ya bilmiyorum, yalan söyleyen kadın baş tâcı ediliyor... kaprisli kadın el üstünde tutuluyor. anlayışsız kadının kıymeti biliniyor. aç gözlü kadının her şey hakkıymış gibi görülüyor...

ya erkekler gerçekten salak ya da kadınlar siyasetin üstadı olmuş işlerinin görüldüğüne bakıyorlar...

ahlak kuralları da anca iyi niyetli masum kadınlardan soruluyor. ahlak kuralları temiz insanlara mı gönderildi bilmiyorum ki...

zalimsiniz lan. açıkça zalimsiniz.
  • uyumuşum ya görmedim mesajını cevap

veya böyle bir durum. *
  • bunu kaçıramazdım :
    (bkz: sen benim ikinci erkeğimsin)
  • tüm dünya kadınlarında karşılaşılan birkaç tanesi için;

çok farklısın=senin gibi neler gördüm
    çok zekisin=bunu söyleyince mala bağlıyorsun, tam kullanılabilecek moda geliyorsun
    bana kendimi değerli hisettiriyorsun=senin gibi beni ilgi boncuğu yapan birkaç tane daha var. devam edin ara vermeyin
    çok iyisin=arada bir acıyorum sana
  • bir magaza onunde;

- hemen bi bakip cikicam.
hesabın var mı? giriş yap