şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • guzel taktik. hadi bakalim dusurebilceniz mi hatun?
 • kadın yazarlar ilgilerini çeken erkek yazarlara zaten mesajlaşma fasilitesini kullanarak ulaşıyorlar, zihinlerindeki sorulara belli erkeklerin verecekleri cevapları merak edip geri kalanları çok da umursamadıkları için bu başlık ne yazık ki iş yapmaz, swh.
 • niye sürekli sözlükte yeni hesap alıp bir süre 2 -3 ay kadar kullanıp kapatıp yeni hesap alıyorsunuz ?
 • niye sürekli genelliyorsunuz kadınları? biz size "hepiniz aynısınız"diyor muyuz? hepiniz aynı değil misiniz yoksa?
 • bu son bir senedir artan mesaj fasilitesinden yürüme olayı nerden çıktı kuzum?
  kadın yazar olmamız ve bunu saklamamamız sürekli erkek aradığımız anlamına mı geliyor sizin için?

  2018 ek editi: (bkz: #82228703)

  2020 edition: 3 sene geçmiş bu entry’i yazalı. o zamandan beridir aslında bir cevap beklememe rağmen sayısız cevap aldım. teşekkür ederim.
  işbu entry’nin yazılmasına sebep olan bahsettiğim o bir yıllık dönemde “aha karı” nidasıyla atılmış bir çok mesaj almıştım. kaç yıllık yazarım, normal mesaj almazken bunların pıtramasından rahatsız olmuştum. hala daha bu entry’e cevap yazacak kadar işsiz olmayın lütfen. ve sil o zaman diye akıl vermek için mesaj atacaklara peşin cevap: hayır entry’mi silmeyeceğim, çünkü size ne. sözlükten sosyalleşmeye vs karşı değilim, karşınızdakinin kim olduğu hakkında hiçbir fikriniz yokken bodoslama yürümenize isyanım. sonra yok sözlükçü teyze çıktı, yok sevgilisi var ühü diye ağlıyorsunuz.
 • gerçekten kız arkadaş bulmak çok mu zor yoksa abartıyor musunuz? “düşüyor mu böyle?” muhabbetlerinden bıktım çünkü. niye bize armut muamelesi yapıyorsunuz? biz erkekler için “kalkıyor mu böyle” desek hoş bişey mi?
 • kadın yazarların erkek yazarlara soru sormak istemediğini gösteren başlık. aynı başlığın erkek versiyonunda 560 civarı entry girilmiş. düşündürücü. buradaki entry sayısını görünce soru sormaktan vazgeçtim.
 • tam cevap yazmayı düşünürken mesaj kutumdan gelen sesle irkildim ve polise itfaiyeye haber verdim. allah'ım zincirleme hatun düşmüş. şu an itfaiye aıkışan bir kadın yazarı kurtarmaya çalışıyor. neyseki diğer iki yazarın durumu iyi ambulansla araştırma hastanesine kaldırdılar.

  açmadan önce dikkat edin şu başlıkları.
  ankara'da yağmur var. kadın yazarların kışlık yeşillerini takması lazım önce.
 • gerçekten sevebiliyor musunuz? içinizde aşk gibi bir his olabiliyor mu? 7/24 tek bir tek kadını düşünebiliyor musunuz? buraya kadar öwwwööittt diye böğürenlere ikinci sorum ve mean clausum gelsin.
  bu kadar sevdiğiniz kadını unutup nasıl başkasıyla olabiliyorsunuz ??

  aşkınızı skiyim. oh rahatladım vallahi. topunuzun canı cehenneme.
 • terk edilmek neden bu kadar çok koyuyor size?

  ve terk edildikten sonra insanlığınızı kaybedip neden vahşi bir hayvan gibi saldırgan, intikam için yanıp tutuşan bir hâl alıyorsunuz?

  sizi seven bir kadın değersiz de kıçı başı oynayıp sizi en çok üzen kadınlar neden değerli?

  kadınların kalbini kırmaktan, onların ahını almaktan neden çekinmiyorsunuz?

hesabın var mı? giriş yap