şükela:  tümü | bugün
  • kadın yazarların erkek yazarlar tarafından cevaplanmasını istediği merak edilenlerdir.

edit: hatun düşürmek için açmadım herhalde başlığı. doğama ters *

bu arada sormak isterim ben de. erkekler kadın-erkek eşitliğini gerçekten istiyor mu? yoksa bu ataerkil toplumdaki konumları onları yüceltiyor mu?
  • bu konuda 38-39 yıllık tecrübemle yardımcı olabileceğimi ve bunun aslında amme hizmeti olduğu düşüncesinde olduğumu söylemeliyim.
  • guzel taktik. hadi bakalim dusurebilceniz mi hatun?
  • kadın yazarlar ilgilerini çeken erkek yazarlara zaten mesajlaşma fasilitesini kullanarak ulaşıyorlar, zihinlerindeki sorulara belli erkeklerin verecekleri cevapları merak edip geri kalanları çok da umursamadıkları için bu başlık ne yazık ki iş yapmaz, swh.
  • niye sürekli sözlükte yeni hesap alıp bir süre 2 -3 ay kadar kullanıp kapatıp yeni hesap alıyorsunuz ?
  • niye sürekli genelliyorsunuz kadınları? biz size "hepiniz aynısınız"diyor muyuz? hepiniz aynı değil misiniz yoksa?
  • bu son bir senedir artan mesaj fasilitesinden yürüme olayı nerden çıktı kuzum?
    kadın yazar olmamız ve bunu saklamamamız sürekli erkek aradığımız anlamına mı geliyor sizin için?
  • gerçekten kız arkadaş bulmak çok mu zor yoksa abartıyor musunuz? “düşüyor mu böyle?” muhabbetlerinden bıktım çünkü. niye bize armut muamelesi yapıyorsunuz? biz erkekler için “kalkıyor mu böyle” desek hoş bişey mi?
  • kadın yazarların erkek yazarlara soru sormak istemediğini gösteren başlık. aynı başlığın erkek versiyonunda 560 civarı entry girilmiş. düşündürücü. buradaki entry sayısını görünce soru sormaktan vazgeçtim.
  • -neden olduğunuzdan daha da erkek *olduğunuzu kanıtlamak istiyorsunuz her fırsatta?