şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2035 entry daha
  • bundan 5 sene önce selefiliğe çok ilgi duyuyordum hatta siyah peçe giymeyi ciddi ciddi düşünüyordum, şuan ise çağdaş pagan dini wicca'ya adadım kendimi, bu dönüşümün adı nedir? *
  • rus kadınla evlenme merakınızın nedeni nedir?
  • yaklaşık 1 senedir tanıdığım bir arkadaşım var. yeni tanıdığım zamanlarda sevgilisi vardı ama başka bir şehirde yaşıyordu o da benim kafamı karıştırıp devamlı ne yaptı bu şimdi dedirtmekten çekinmiyordu ve baya da güzel karıştırıyordu aklımı ama laf arasında hep yok "kardeşim" demeler falan vardı.

şimdi 1 sene sonra bu uzak mesafeli ilişkisini bitirdi. bitirdiği gün bana yazdı o zamandan beri samimi arkadaş gibi konuşmaya devam ediyoruz ama bir şekilde neredeyse her gün konuşuyoruz yine beni ikilemde götüren hareketleri oluyor.

buraya kadar okuduysanız yılmayıp zaten teşekkür ederim, ben tam olarak ne yapsam kafasında kendimle alakalı fikrini öğrenebilirim?
  • bir web sitesinde kullanmak üzere görsel ararken, stock image sitelerindeki görselleri kullanmak ne kadar güvenlidir? gerçekten telif sorunu olmayacak güvenilir site önerileriniz var mıdır?

t: kadın yazarlara da yöneltilebilecek sorular içerebilen, dikkat çekme olasılığı yüksek bir soru sorma başlığı.
  • kızlar sorularımızı kız kıza yanıtlayabiliriz. erkeklere ihtiyaç yok bence hepsi lanet.
  • lezbiyenlerin araya girip kadın dayanışması istediği sorulardır.