• kadın olmak vardı lan. 1 satırlık entry giriyon dakikada bir mesaj geliyo. bazen kadın taklidi yapıyorum güzel oluyo :)
  • gururunuza yenik düşüp sevdiğiniz halde sevmiyorum dediğiniz oldu mu? ya da sırf bitmesine inandığınız bi ilişki için sevginizi yok sayar ve duygusuz davranır mısınız?
  • (#98549312)
    fotografik.
  • hem sevgilinizden cinsel beklentilerde bulunup hemde cinsel hayatı olan kadınlar hakkında şerefsizce konuşacak kadar ikiyüzlü nasıl olabiliyorsunuz
    bu kadına karşı kanserleşmiş sığ görüşünüzün bir sonu yokmu?
  • bir çocuğunuz olsa kız mı olsun erkek mi olsun isterdiniz. ve nedenleri nelerdir?( yarın akşam tabi unutmazsam verilen cevapların sonucunu açıklayacağım.)
    edit: kız:10
    erkek:3
    ille de ikiz bir kız bir erkek:1
    edit 2: kız isteyenlerin mükemmel baba olacaklarına kesinlikle inandım. adamlar olmayan kızın kokusuna aşık... vay be. herşey gönlünüzce olsun inşallah.
  • (#98573929)
    tebrik ederim. gercekten cok yerinde bir soru.
    ustune alinan cevaplasin.
    insanlarin baska problemi yokmus gibi hep cinsellik, hep belalti.
  • evet, aradan cok uzun sure gecmis.
    kibarca ugrasamayiz demeleri tabii ki de hos degil, ama para karsiligi yapilacak bir islemi de yapmayiversinler. batmazlar soncta, makine kullanilmayacak, cok aman aman da alin teri yok.
    sadece birkac civara-somun gevsetip geometrisini duzeltecekler.
    onlar icin 15-20 dakikalik is.

yapmasalar da haklilar bence.
  • (#98625607)
    sadece kendiniz olun.
    sahte olmayin yeter.

bu karsi taraf icin de gecerlidir.
  • bir anda oluşmaz o hal tavır değişimi. aslında en başından beri, her şey toz pembeyken, görmezden gelinen belli başlı şeylerin artık çekilmez olmasından kaynaklanabilir. buraya kadar okuduysan gerçek nedeni söylüyorum. akıldan çok hormonlara hitap eden başka bir kadındır. hormon mıknatısı kadınla kısa sürecektir muhtemelen. sonra da erkek kişisi utanmadan dönüp seni geri arayacaktır. ama aslında o utanmamazlık değil, kocaman pişmanlıktır. geçmiş olsun.
  • soruları soruyorsunuz birde mesaj alma ayarlarınızı kontrol etseniz .
hesabın var mı? giriş yap