şükela:  tümü | bugün
  • çok nahoş bir durum yarattıklarının farkında olmayan yazarların yaptığı şey.
    hiç hoşlanmadım, umarım kısa sürede geçer bu heves.
    ha bir de bayan kelimesi kullanılarak yapılıyor.
    "bir bayan olarak..."
    bu nasıl bir cümledir yahu?
    not: hemcinslerimi eleştiriyorum*
  • belki bizim gibi birkaç hemcinsimize * itici gelecek fakat bir yönden bakıldığında da iş kolaylaştıran istektir. bekledikleri ilgiyi, yeşil ışığı görmelerine vesile olur.
  • hemcinslerini eleştirirken kadın olduklarını belli eden yazarlardan daha iyidirler.
    (bkz: dinime küfreden müslüman olsa) atasözünü akıllara getirirler aynı zamanda.
  • karşınızdaki kişinin kadın olduğunu ısrarla anlamıyor, anlamak istemiyor ya da anlayıp ilgilenmiyorsanız bir noktada belirtme ihtiyaçları doğabiliyor.
  • çünkü kadın oldukları içindir. kadın lan düşünsene. ben kadın olsam her entry’mde imza gibi yazarım. sonra gelsin meriçler beni pohpohlasın. egomu 350 psi yapayım. oh misss...
  • belli başlı konular hariç, karşımızdaki insanın kadın olup olmaması önemli değil, o sebeple belirtme ihtiyaçları saçmalıktan ibaret. aklı sıra kadınlıklarını kullanıyorlar işte.
  • kadınım
  • ya simdi keske erkek olsam diyorum da kadin oldugum icin yapamiyorum :/ boyle bir bahtsizlik olmaz olsun :/ (nick secerken ne guzel hata yapmisim gec fark ettim onu)
  • konu dışı kadın olduğu vurgusunu yapan yazarlar gözlemliyorum ben de zaman zaman. konu dışı bir yazar doktor olduğunu söylediğinde örneğin "böyle düşüyor mu" imalarıyla bir hayli alaya alınıyor. bir yazar kadın olduğunu belirttiğinde "böyle düşüyor mu" diyen olmuyor. ne oluyor peki; her yerde artık bolca bulunan amele tayfası özelden yağıyor.

kimisi mesaj kutusunun amele mesajlarıyla dolmasından rahatsız olurken, kimisi ilginç bir mutluluk duyabiliyor demek ki. çünkü gündelik yaşamda çevresindeki erkeklerden belki hiç ilgi gelmezken, kadın olduğunu belli ettiği anda hayatında görmediği ilgiyi sözlükte görmüş oluyor.

ilişkilerin müthiş orantısız kurulup sürdürüldüğü bu ortadoğu ülkesinde mevcut vaziyet beklenen bir durum. bu nedenle örneğin tinder gibi başlıklarda gözü yaşlı amelelere bolca rastlamak mümkün. sözlükte sadece kadın olduğunu belirten birine kim bilir kaç mesaj gidiyor, bir de tinder gibi yerlerdeki bolluğu düşün. bu yüzden türk kadınlarında ilk adımı atmak çok ender rastlanan bir hareket oldu. bu abuk vaziyetin en önemli sebebi de, önüne gelene yazılan nefes alsın yeterci tayfadır.
  • (bkz: yav)
    (bkz: he)
    (bkz: he)