şükela:  tümü | bugün
 • kesinlikle benim de uygulamaya koymam gereken kurallar ile benimsemem gereken felsefedir.
  bunun için bazı konuları çözmek gerekir ki bunlardan birincisi sex.

  seks nasıl yapılacak?
  belki kendin gibi düşünüp erkeklerden uzak durmak isteyen kadınları bulup onlarla anlaşıp uygun zamanlarda sadece seks için biraraya gelinebilir.

  düğünde, yemekte, iş toplantısında sap lık sorunu nasıl çözülecek?
  bunu bilemiyorum. bu tarz alaturka ortamlardan uzak durmayı bilmek lazım.

  devam edeceğim bu maddelere.
 • çok mantıklı felsefe.

  aynısını erkeklere uyguluyorum ve kafam rahat. bu kadar farklı düşünen iki türü yaratıp "hadi siz evlenin çocuk yapın" diyen sadist tanrıların da kara mizahı çok acı.

  tabi kadınlara atfedilen iğrenç laflara katılmıyorum çünkü daha iğrenç olan sıfatları erkek için düşünüyorum ama mantığın çıkış noktası çok güzel. uzak olmak...

  bunu her ucube erkek uygularsa kadınlarımız üzülmez, ve ucubelerin geni aktarılmaz. evrim kaliteli olan türe kalır. erkek paraziti biter. mis. lütfen uygulayın. ve evet aşk yok. erkek materyalisttir. kanmayın. kutsal amacı unutmayın. amaç bebekler kardeşlerim. üreyin ve postalayın.

  erkek anlaşabileceğimiz bir tür hiç olmadı ve olmayacak.
 • eski yunan, ve roma'da varmış böyle bi durum.

  osmanlı padişahlarının çoğu da ya hristiyan atalarına özendikleri için,
  ya da harem'de kafes içinde yaşayıp sadece erkek hizmetçiler ve anasindan bacılarından başka kadın görmedikleri için oğlancı olma ihtimalleri çok yüksek olmuştur.

  (bkz: osmanlı'da oğlancılık)
  (bkz: osmanlı padişahlarının ekseriyetle oğlancı olması)
 • kadiduyaf yazip ciddiyet beklemek mumkun degil abi.
 • kadın, yapısı gereği erkeği köpek etme ve erkeğin hayatını sikmeye yönelik bir varlık olduğu için katıldığım yaşam felsefesi ve takip ettiğim başlık.
 • ben duymasam üçüncü bacağım duyar dayanamam erken ölürüm.
 • adını yeni öğrendiğim fakat uzun bir süredir kullandığımı fark ettiğim felsefe.

  dertsiz, tripsiz, düşüncesiz ve acısız bir yaşam. çok zevkli bence. gelin olum valla bak.

  erkeklerin kızlara yaranmak için yaptığı yavşaklıkları izlemek çokzel.
 • uzun zamandır uyguladığım ama adını bilmediğim ve koymadığım bir felsefedir. güzeldir, kafanız rahatlar. sadece aşk anlamında da degil. mesela artık arkadaş olarak dahi kızlara mesafeliyim. neden mi? çünkü kızların saçma sapan dedikodularından ve birbirlerinin arkasından ölümüne gömüp de yüzyüze gelince canciger kuzu sarması olmalarından nefret ediyorum. malesef türkiyedeki kadınların çoğunun bir duruşu yok. tamam, duruşu olmayan erkekler de var ama bunu oranlarsak kadınlar bariz bi fark atar. üstelik bir erkek, başka bir erkek arkadaşının arkasından atıp tutsa sonra da yüzüne karşı canciğer olsa, emin olun atip tutma muhabbetini yaptığı diğer erkekler o erkeğe karşı mesafe koyarlar. ama kadınlar aynısını yapamaz.

  bunun dışında, evlilik sürecinde kadınların adeta kezbanlaşması ve ailelerin sürece sürekli müdahele etmesi de bu felsefeye iten başka bir sebeptir. sevgilinize evlenme teklifi edip evlilik sürecine girdiğiniz andan itibaren artık o kız 180 derece değişmiştir. eski sevgisi gitmiş yerine hava atma yarışına girmiş ergen ruhu gelmiştir. ayrıca evlenirken hayata maddi anlamda 3 5 adım geriden başlamanız da cabası. bugun türkiyede ortalama düğün maliyetleri 40 50 bin tl civarı. anadan atadan miras kalmamışsa geçmiş olsun 40 bin tl borcu da nikahınıza aldınız. onu ödeyebilmek için artık 10 sene eşek gibi çalışıp hayatınızdan kısmanız gerekir. ne için? alt tarafı birlikteliğinizi toplum nazarında yasal hale getirmek için. bu durumu sevgilinize anlatıp sade bir nikah yapalım deseniz sizi dövmekten beter edebilir. çunku onların hayalidir anlı şanlı düğün.