şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle benim de uygulamaya koymam gereken kurallar ile benimsemem gereken felsefedir.
    bunun için bazı konuları çözmek gerekir ki bunlardan birincisi sex.

seks nasıl yapılacak?
    belki kendin gibi düşünüp erkeklerden uzak durmak isteyen kadınları bulup onlarla anlaşıp uygun zamanlarda sadece seks için biraraya gelinebilir.

düğünde, yemekte, iş toplantısında sap lık sorunu nasıl çözülecek?
    bunu bilemiyorum. bu tarz alaturka ortamlardan uzak durmayı bilmek lazım.

devam edeceğim bu maddelere.
  • çok mantıklı felsefe.

aynısını erkeklere uyguluyorum ve kafam rahat. bu kadar farklı düşünen iki türü yaratıp "hadi siz evlenin çocuk yapın" diyen sadist tanrıların da kara mizahı çok acı.

tabi kadınlara atfedilen iğrenç laflara katılmıyorum çünkü daha iğrenç olan sıfatları erkek için düşünüyorum ama mantığın çıkış noktası çok güzel. uzak olmak...

bunu her ucube erkek uygularsa kadınlarımız üzülmez, ve ucubelerin geni aktarılmaz. evrim kaliteli olan türe kalır. erkek paraziti biter. mis. lütfen uygulayın. ve evet aşk yok. erkek materyalisttir. kanmayın. kutsal amacı unutmayın. amaç bebekler kardeşlerim. üreyin ve postalayın.

erkek anlaşabileceğimiz bir tür hiç olmadı ve olmayacak.
  • eski yunan, ve roma'da varmış böyle bi durum.

osmanlı padişahlarının çoğu da ya hristiyan atalarına özendikleri için,
    ya da harem'de kafes içinde yaşayıp sadece erkek hizmetçiler ve anasindan bacılarından başka kadın görmedikleri için oğlancı olma ihtimalleri çok yüksek olmuştur.

(bkz: osmanlı'da oğlancılık)
    (bkz: osmanlı padişahlarının ekseriyetle oğlancı olması)
  • çok yanlış bir felsefe değil lakin eksikleri var. daha ziyade kadınlardan uzaklaşmak değil de, ciddiye almamak gerekir.
    sürekli yalan söyleyen(çıkarı için, çoğunlukla farkına bile varmaz), evliliğe bakışı belli, mantıklı düşünemeyen, çocuksu, içgüdüleriyle hayatını yönlendiren bir cinstir. inanmayan fifty shades of gray izleyen kadınların ıslanmasını seyredebilir.
    düzgün, kendine yeten bir erkeğe kadının vereceği tek şey sekstir, o da zaten profesyonel servislerle karşılanabilir. istenmezse zaten güçlü bir erkek bir kadını rahatça yatağa atabilir(zaten kadın kendi gelir), sıkıntı yok.

bazı mallarda türemiş gördük *ayh aynısını erkeklere yapıyorum* kafasında. kadınlar erkeklere ihtiyaç duyar. o dekolteyi fotoyu instagrama koyup likelamadan yaşayamazlar. bunu yapmayan kadın ya süper çirkindir, ya da erkeksi bir lezbiyendir. çekici bir hatunun inzivaya çekildiğini gören olmadı dünyada daha.
  • kadına bu denli öfke ve nefret dolu bakan adamlar, zaten kadınlardan uzak durmalı.
    kadinı mal gibi gören cinselliği bile para ile yapmakla tatmin olucak erkegin, sevgiden sefkatten hatta mutlu bir ilişkiden haberi yoktur .
    kadın ve ya erkek fark etmez herkes bir şekilde sevdiklerini üzebiliyor, suistimal edip kullanabiliyor. nice kadınlarda sırf " aşığım" diye erkeğin herşeyine sabrediyor .
    ama dostum şunu çok iyi bilmelisin ki bir erkek kadınsız duramaz , mutlu olamaz ama bir kadın yeri gelir çocuğuna, yeri gelir kedisine sarılıp çok ta mutlu olabilir. çünkü kadindaki şefkat ve merhamet duygusu erkekte yok, yalnız kalma kabiliyeti yok. bir kadını mutlu etmeyen tatmin etmeyen erkeğin mutlu olma ihtimal yok o kadar kadına bağımlılar..
  • kadiduyaf yazip ciddiyet beklemek mumkun degil abi.
  • kadın, yapısı gereği erkeği köpek etme ve erkeğin hayatını sikmeye yönelik bir varlık olduğu için katıldığım yaşam felsefesi ve takip ettiğim başlık.
  • ben duymasam üçüncü bacağım duyar dayanamam erken ölürüm.
  • adını yeni öğrendiğim fakat uzun bir süredir kullandığımı fark ettiğim felsefe.

dertsiz, tripsiz, düşüncesiz ve acısız bir yaşam. çok zevkli bence. gelin olum valla bak.

erkeklerin kızlara yaranmak için yaptığı yavşaklıkları izlemek çokzel.