şükela:  tümü | bugün
  • dik dur yigidim, durusun cakallari korkutuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=dfnf7r8zsv8

edit: sozlukten kiz dusurmek icin bu basligi acmisim. oyle yazmis altta biri (: kelimeler bogazima dugumlendi, ne diyecegimi bilemiyorum yeminle.
    dervisin fikri neyse, zikri de odur diye dememisler bosuna. ulan siz herkesi kendiniz gibi abazan mi saniyorsunuz ? sozlukten kiz dusurmeye calismak nasil bir acizliktir arkadas (:
  • başlığının açılması gecikmiş adamdır*
  • ivan drago sen misin?
  • geçende de bu tarz başlıklı bir video görüp çok şaşırmıştım türkiye'de ilk kez bu tarz bi haber gördüm açıkçası sonra baktım ki meğerse olay ispanya'da gerçekleşmiş bu da rusya.
  • her boka kulp takan ekşiciler tarafından cüsseli olmak ile eleştirilmiş olan güzel adam. karşı taraf belli ki hain, ellerinde silah ya da kesici bir alet olması muhtemel ama bu güzel abimiz gidip vurduğunu gol yapıyor.
    herifin şov yapmak gibi bir derdi de yok, çekildiğinden bihaber.

ayrıca rusya milli takımında o tekmeyi topa atacak bir santrfor yok arkadaş.
  • mesele kadına değil, güçsüze şiddet olmalıdır. zira yanlış olan, birinin fiziken güçlü olmaya güvenerek kendinden zayıf insanlara zarar vermesidir. kadın dövmeyi çoğu zaman yanlış bir davranış haline getiren de budur zaten. mesele cinsiyet meselesi değil. burada tartaklanan erkek de olabilirdi. hatta tartaklanmaktan öte, gasp ediliyor veya çok daha feci bir biçimde dövülüyor olabilirdi. o da böyle müdafaa edilecek miydi? hayır. yoksa erkek güçlü olmak mı zorundadır?

ilaveten; böyle durumlarda bu şiddet olayına sebep olan olay(lar)ı bilmeden taraflardan birinden yana ağırlığı koymak bana doğru gelmiyor.
  • kadına şiddet uygulamayan elemanları pert eden adamdır. eğer daha öncesi yoksa, sadece karşılıklı bir itişme yaşanmış. onda da ikinci adam arabanın içinde zaten. bir kadınla bir adam az bir şey tartışıp sonra da birbirlerini itiyorlar. hemen sonrasında da kadın arabasına gidiyor o kadar. öbür iri yarı adam da kadınla itişen adamı gözüne kestirip olay yerine geliyor. sonrasında ikinci adam arabadan çıkıyor.
    sözlükten belki kız düşürürüm diye gözünle izlemeden başlık açmak da başka bir kafa herhalde.
  • (bkz: spetsnaz)
  • (bkz: uzun adam) sen misin
  • sözlükte "ah şunlar bana bir denk gelse"cilerin rus versiyonudur. sonunda denk gelmiş.