şükela:  tümü | bugün
 • bir kadinin sokak ortasinda yumruklanmasini elestirmeden once kadinin basortulu olup olmadigina mi baktin?
 • (bkz: bir kaynak olarak ensonhaber)

  haberin içeriğinde bir cümle; kişinin chp gençlik kolları üyesi olduğu belirtiliyor, belirtiliyor... kim belirtmiş, deliller nerede? bu soruların cevabını yazın da biz de inanalım.
 • işte gerçek cehape bu. halkı ezen, insanlara zulmeden yapıdalar.
 • sizin derdiniz üzüm değil; bağcıyı dövmek.

  senin ben aklını izanını sikeyim,

  sizin gibi aptallar olduğu sürece bu hep böyle olacak çünkü sen; "işte siz busunuz. sığ ve yapmacık çakma hümanistler gibi genelleme yapmıyorum fakat yarınızdan fazlanız böylesiniz. elinize yeterli potansiyel geçtiği anda, kendi düşünceleriniz dışında farklı akım ve ideolojiye sahip kim varsa gözünüzü kırpmadan katledersiniz. akp'ye rahmet okutursunuz."

  böyle bir yavşaksın.

  ulan pezevenk, o kadar darp haberleri geldi hepsinin de nerenin iti olduğu belli. çıkıp dedin mi aynısını ha? o zaman çıkıp müslümanların eline fırsat geçse hepimizi katleder dedin mi, ha gavat? sizin derdiniz insanlık değil, sizin derdiniz ayrıştırmak.

  ben de ne diyorum biliyor musun?

  ayrıştırıp da üzülenin inandığı neyse bin belasını versin.
 • bu marmara üniversitesi'nde bir şey var.

  havasında mıdır, suyunda mı bilemiyorum altan.

  toplu olarak bir denize falan girseler fena olmayacak.
  suyu burun kemiğine kadar çekmeyi de ihmal etmemek kaydıyla tabi.
 • neli olursa olsun orospu çocuğudur.
 • akp li olsa daha mı az kötü olucaktı, hdp li olsa daha mı çok kötü olucaktı. bu nasıl bi entry. ap açık orospu çocuğu olan adam
 • şaşırdık mı? tabii ki hayır.
  siyasi görüşüne bakılmaksızın tüm öküzler adam edilmelidir.
  işte bütün mesele bu. siyasi görüşüne bakılmaksızın.
  maalesef son zamanlarda bu gibi meseleler siyasi kavga aracı olarak kullanılıyor. bu da olaylarda çözümü değil kısır bir döngüyü beraberinde getiriyor.
  bir yobaz, sokakta yürüyen vatandaşa vurur, siyasi görüşünden yola çıkan diğer yobazlar da bu olay üzerinden siyasi rakibine vurmaya çalışır.
  oysa böyle konularda yapılacak olan bellidir. suç bireyseldir, bunu siyaset üzerinden toplumsallaştırarak çözümsüz bir noktaya götürmek yerine suçluyu cezalandırırsın olur biter.