şükela:  tümü | bugün
 • bir kadinin sokak ortasinda yumruklanmasini elestirmeden once kadinin basortulu olup olmadigina mi baktin?
 • (bkz: bir kaynak olarak ensonhaber)

  haberin içeriğinde bir cümle; kişinin chp gençlik kolları üyesi olduğu belirtiliyor, belirtiliyor... kim belirtmiş, deliller nerede? bu soruların cevabını yazın da biz de inanalım.
 • işte gerçek cehape bu. halkı ezen, insanlara zulmeden yapıdalar.
 • sizin derdiniz üzüm değil; bağcıyı dövmek.

  senin ben aklını izanını sikeyim,

  sizin gibi aptallar olduğu sürece bu hep böyle olacak çünkü sen; "işte siz busunuz. sığ ve yapmacık çakma hümanistler gibi genelleme yapmıyorum fakat yarınızdan fazlanız böylesiniz. elinize yeterli potansiyel geçtiği anda, kendi düşünceleriniz dışında farklı akım ve ideolojiye sahip kim varsa gözünüzü kırpmadan katledersiniz. akp'ye rahmet okutursunuz."

  böyle bir yavşaksın.

  ulan pezevenk, o kadar darp haberleri geldi hepsinin de nerenin iti olduğu belli. çıkıp dedin mi aynısını ha? o zaman çıkıp müslümanların eline fırsat geçse hepimizi katleder dedin mi, ha gavat? sizin derdiniz insanlık değil, sizin derdiniz ayrıştırmak.

  ben de ne diyorum biliyor musun?

  ayrıştırıp da üzülenin inandığı neyse bin belasını versin.
 • neli olursa olsun orospu çocuğudur.
 • şaşırdık mı? tabii ki hayır.
  siyasi görüşüne bakılmaksızın tüm öküzler adam edilmelidir.
  işte bütün mesele bu. siyasi görüşüne bakılmaksızın.
  maalesef son zamanlarda bu gibi meseleler siyasi kavga aracı olarak kullanılıyor. bu da olaylarda çözümü değil kısır bir döngüyü beraberinde getiriyor.
  bir yobaz, sokakta yürüyen vatandaşa vurur, siyasi görüşünden yola çıkan diğer yobazlar da bu olay üzerinden siyasi rakibine vurmaya çalışır.
  oysa böyle konularda yapılacak olan bellidir. suç bireyseldir, bunu siyaset üzerinden toplumsallaştırarak çözümsüz bir noktaya götürmek yerine suçluyu cezalandırırsın olur biter.
 • aydın kesimin bu tarz bir durumu önemsemediği kanısına nereden varıyorsunuz? ortada baş örtülü veya değil, şiddete maruz kalmış bir kadın var. önce buna odaklansanız?

  tanım: mevcut hükümetin görüşlerinden memnun olmayan birisi olarak bana bir şey ifade etmeyen bir durumdur. yapan failin alabileceği en ağır cezayı alması dileğiyle.
 • eee yani? dedirten durum.

  şimdi chp' li olduğu için ceza-i indirime mi gidilmesi gerekiyor ya da tam tersi cezasının ikiye katlanması mı gerekiyor?

  burada önemli olan, saldırganın bir insana uyguladığı şiddettir ve bu cezanın hukuktaki karşılığı neyse onu çekmelidir.

  ve sevgili romalılar unutmayın ki adalet hepimiz için gerekli. o yüzden suçluları şu' lu bu' lu diye ayırmaktan vazgeçin.

  suçlu "suçludur" ve cezasını çekmelidir. ne eksik ne de fazla.
 • ne yani agd üyesi çıksa özür diletip evemi yollayacaktık ? neyin kafasındasın.. bide utanmadan bilmemne üyesi çıkmış diye yazmış teres... ne farkeder.. suçluysa cezasını çeksin.ablamız şikayetçi olmuştur, olmadıysada olsun. mahkemeye verilsin. iyi halden indirim filan da yapılmasın.

  dipnot : insan sağlığına dair çözüm ve çözümler üretmesi gereken tıp fakültesine ait bir öğrencinin bunu yapması da ayrıca garip. bu adam hipokrat yemini etse, hatta hipokrat'ın hayatını hatmetse kaç yazar...