şükela:  tümü | bugün
  • aralarında bulunduğum topluluk. hatta gözümde zamanla popoya evriliyorsa duygusal bir şeyler hissettiğimi anlıyorum. ben de böyle naif severim işte.
  • iyi bari geri kalan yüzde 10'luk kısımda olduğumu öğrendim. gece rahat uyuyabilirim artık.
  • hiç göte bakılır mı? bakılsa da söylenir mi? çok ayıp ediyordur *
  • görüş açıma göre değişir bu, sabit bi nokta yoktur.
  • yalan söylemek için nedeni olmayan erkektir.
  • bakmak değilde , göze çarpıyor diyelim.
  • yalan işte. ben göte bakmam. göte bakan adam lümpendir.

gerçek erkekler bilir ki en güzeli memeye bakmaktır. ölçülü bir memenin izlenmesi paha biçilemez
  • bir temel içgüdü olarak sağlıklı çocuk doğurma potansiyelini anlama amacıyla yapılan gözlemlemedir. neticede güzel kalçalar; o kadının gücünü, çocuğu taşıyabileceğini ve iş yapabildiğini gösterir. keza göğüsler de kadınlık hormonu ile orantılı olarak şekil almaktadır yanlış hatırlamıyorsam. elbette fazla kiloyla (veya silikonla) da göğüsler-kalça büyüyebilir yada kadını gösteren sadece poposu değildir ama bunlar bizim yaratılışımızdan gelen hayatta kalma ve neslini devam ettirme güdüleridir.

öte yandan sırf öküzlüğüne bakan abaza tayfanın da varlığı inkar edilemez.
    ve kadınlar da erkeklerde bu bölgelere bakarlar aynı sebepten dolayı. kalça, kol, sırt ve göğüs kasları doğal olarak erkeğin gücünü gösterir - ki kadın da sağlıklı gen ister çocuklarına- burda da fazla abartıp hayvani kilolara yüklenen fakat 2 kat merdiven çıkınca nefes nefese kalan şişme bebekleri istisna olarak alınız.
  • çok toysunuz. hayatta götüne bakılacak kadınlara denk geleceğiniz gibi, şu kadını görmektense bir götün içinde kaybolsam diyeceğiniz kadınlara da rastlayacaksınız.

yeni genellemeniz çok geniş olmuş, kadın var, kadın var. göte gelene kadar neler var neler.
  • samimidir.