şükela:  tümü | bugün
  • sadece güdümlü piçlerin yanıtlayabileceği anket.
  • kesinlikle yüzüne.
  • ilk yüzüne sonra devamına bakarım.
  • kadın, ne sizin gözünüzde ya?
    of ne iğrençsiniz, herkesi seks objesi haline getirmişsiniz be.neresine bakarsın ne demek ya?
    ay midem bulanıyor sözlük.
  • şortlu destek veren erkekleri bu baslik altinda gorebilirsiniz.

bu adamlar tesetturlu birine yobaz, poset, ninja gibi nitelemelerde bulunurken gayet tabii yalnizca ulkem kadinlarinin ozgurlugunu dusunduklerinden sortlu hanimlarimiz adina ozgurluk savascisi olurlar renk skalasi olduuukca geniş el kadar şortlariyla.

(bkz: ay ben gülerim)

(bkz: kemalist ahlak)
  • ne güdümlüyüm; ne de piçim. yanıt veresim geldi yine de.

yüz güzelliği elbette önemli. ama benim ilk baktığım yerler bel ve ayak bilekleri olmuştur hep. incecik olursa böyle, süper olur. baktıkça bakası gelir insanın.

piç olmadığımı ve güdümsüz olduğumu söylemiş miydim?
  • --- spoiler ---
    (bkz: bacak) açıksa tabi değilse bakmam bile.
    --- spoiler ---

şununla ilgili kontraya çıkmak istedim ama, yani bir insanın bedeni üzerinden tartışma yürütmek gerçekten iğrenç geldi.
  • uzaktan göze takılan bir hatun için (bkz: uğurkan erez) hocamın tabiriyle proporsiyon diyelim, kendimce de endamı diyeyim. yakın mesafedeyse de önce yüzüne sonra ellerine mutlaka bakarım.

atalarımız boşuna eli, yüzü düzgün mü dememişler değil mi?

uzun ince parmaklı veya kibar küçük elli bir hatun olup, üstüne de kırmızı veya siyah ojeli ise kendimi alamıyorum.
  • ben göğüslere bakarım. göğüs fetişiyim çünkü. haa suratı sonradan farkedip geri geri koşarak tövbe tövbe diye bağırdığımda çok olmuştur.

bir de hızlıca "göğslerine bakarım" diyince sanki "gözlerine bakarım" dermiş gibi oluyor.

hayır sapık değilim halis muhlis sapına kadar akrep erkeğiyim.