şükela:  tümü | bugün
  • ananizin oldugu tarafa gidip ananizdan borc ister.
  • almanya başbakanı angela merkel'in kapısında dilenen yunanistan başbakanı lukas papadimos gibi birisidir.
  • parasi bitmis erkektir.
    bitmediyse;
    yolunacak kaz bulmus erkektir.
  • gözümde o erkeğin ışık hızıyla böcek seviyesine inmesi demektir. hiç olayı cinsiyetçi açıdan bakıyormuşum gibi de yorumlamayın bunun erkekten borç para isteyen kadın örneği de benim için aynı çirkinlikte.

kadın veya erkek farketmeksizin bir insanın hayatında borç para isteyebileceği kişi sayısı toplasan 3'ü geçmemeli. o da ebeveynleri , eşi ve bir tane de çok yakın bir arkadaşı olmalı en fazla.

not: ayar vermek için kasanlar ; harbi malsınız ya, yani öyle böyle değil. başlık kadından borç isteyen erkek olabilir ama ben entryimde kadını ve erkeğiyle insanların sadece çok yakınlarından borç para istemesi gerektiğini belirtmişim, istemesin dememişim . ne vajinam kaldı ne eşitlik diye böğürmem ne de ömür boyu rahatlık içinde yaşamış olmam. sanki parasız kalınca vajinamı devreye sokup para kazanıyorum, burda bile terbiyesizliğinizi ve seviyenizi belli ediyorsunuz.
  • vajinası olduğu için kendini prenses sananların gazabına uğrayan erkek. sonra bu prensesler sosyal medyada, toplum içinde "kadınlar ezilüyyıryıwoaıo", "kadın-erkek eşitliğiiyyğüyyğ" diye ağlarlar.
  • paylaşmayı, hayatın müşterek olduğunu, hiçbir şeyin tek taraflı olamayacağını bilen erkektir. eğer ihtiyacı varsa, elbette ki elalemden değil en yakınından isteyecektir. normal bir şey.
  • bankanın portföy yöneticisi kadından kredi isteyen erkektir.
  • durumu hakikaten vahim olan erkek. biri şu adama 2 3 kuruş para versin gözünüzü seveyim. o ney laan düşününce kötü oldum
  • yakın bulmuş demek ki , zordur erkek için böyle şeyler. bence cok tatlış bir durumdur. bütün duvarların aşılıdığının göstergesidir. hoş yani
  • ortalama bir erkektir.
    kocası zengin bir kadına cakıyordum bir zamanlar.
    istedim.veririm ama borç olarak değil seni kaybetmek istemiyorum demişti.