• trafik kazalarında sayısal ve oransal olarak erkeklerin dramatik üstünlüğünü görmezden gelen çomar beyanatı. muhakkak uçak kazalarında da öyledir. ayrıca erkekler başımızın tacıdır*. azıcık dünya görün be köyünüzden çıkın, amerikada okul servisi otobüslerin tırların şoförlerinin çoğu kadın.
  • bugune kadar dusen butun ucaklarin pilotlari kadindi zaten, hihi, eved.
  • “kadınlar başımızın tacıdır”.

başınıza sıçayım allaan orta doğu kekoları sizi.
  • en azından kadın pilotlarımız psikolojik sorunları yüzünden ve sevgilisiyle tartıştı diye kokpitin kapısını kitleyip ikinci pilot andreas lubitz gibi uçağı düşürmüyor. (bkz: 24 mart 2015 germanwings uçak kazası)
  • " germanwings pilotu andreas lubitz uçağı bilerek ve isteyerek düşürdü, andreas bir erkekti, o zaman tüm erkekler psikopat birer katildir, erkekler pilot olmamalıdır."

kafasının içi pırıl pırıl olan birinin söylemi.
  • böyle düşünenler şu flood'u okuyup, kullanmadıkları beyinlerini analarının amına sokabilirler.

https://twitter.com/…dizm/status/972955989304594434
  • bir kekomanci dusuncesi. ortadogulu bir armut olmadan bunu dusunemezsiniz. yani hem ortadoglu hem de armut olacaksiniz. ikisi de tam olacak. herhangi bir ucak dustugunde eger pilotlar erkekse kimsenin aklina pilotlarin ucus yetenegini sorgulamak gelmiyor. dunya kadar kaza oluyor trafikte, hepsi erkek, kimse erkeklerin re re ro ro olmasi demiyor. ya allah askina siz ne öglena, ne bit ne yavsak insanlarsiniz ya? sivil hayat boyle gecer mi? her aynaya baktiginda "nasil bu kadar salak olabiliyorum lan?" diye uzulmuyor musun? avm'ye mal kabulden girmen lazim. oyle bir malsin. evrimin yuz karasi ortadogulu pislik kekec! ancak cinsiyetcilige calissin aklin. senden nefes alacak insan olduysa, kadindan pilot da olur, merak etme. ben simdi seni engelleyip gececegim. ama senin etrafindaki insanlar hep senin armutluguna katlanacak. iyy dusunsene... kâbus lan.
  • olm kadın niye senin başının tacı ki? kadın kadındır yahu sen kafanı sok diye burada değiller.

pilotluğu ne zannediyorsunuz bilmiyorum da kaza oldu pilot kadın demek ki kadınlardan pilot olmaz mantık zincirini kuracaksan bu kadar evrim boşa gitti demektir. olm atalar et pişirmeyi öğrenirken seninkiler ne yapıyordu? iki kulağın arası nasıl bu kadar boş kaldı. ah be yavrum benim be.

velhasıl doğru olmayan önermedir, kadınlar pilot olur, oluyor da, sen bu kafayla bir bok olamazsın canım benim.
  • trollük kısmını bir kenara bırakırsak aslında çok da güzel olur dediğim önerme.

(bkz: esra özatay)

şu anda türk yıldızlarında filo komutanıdır kendisi.yolcu uçaklarını geçtim , supersonic uçuşları yapabilecek , muharip jetleri uçuracak kadar da pilot olabilirler yani.sadece fizyolojik olarak kadınların regl dönemleri olduğundan bu durum jet pilotları için uçuş sağlığı açısından sorun olabiliyor, tabi o da geçici.

ayrıca böyle başlıkları neyinize güvenip açıyorsunuz bilmem ki nickine mi güvendin acaba ? *

ekleme : " ...225 saati akrotim uçuşu olmak üzere toplam 2.350 saat uçuşu olan hv.plt.bnb. esra özatay evli ve iki çocuk annesidir."

sanırım bu daha açıklayıcı oldu.

2350 saat uçuş , aynı anda filo komutanı olmak , jet uçurmak , üstüne 2 çocuğa annelik yapabilmek ? bilmiyorum bir fikrin var mı ?
hesabın var mı? giriş yap