• bir kadın bilim insanının bu lafı ettiğine tanık olduğum, ne anlama geldiğini merak ettiğim söz öbeği. bir kadın nasıl hemcinsinin yönetici olmasını istemez, anlam veremediğim durumdur efendim.
  • bunun bir de "kadınlarla çalışılmaz yeaa" diyen kadın versiyonu vardır. bunu bir başka kadına söyler ve o kadın da ona hak verir, iş hayatındaki başka kadınları çekiştirerek sohbetlerine devam ederler. siz de öyle aptal aptal bakakalırsınız. benim de bir türlü anlam veremediğim durumdur.
  • bu ülkede kadınların en çok yükselmesini engelleyen de kadınlardır. enteresan sosyolojik bir ülkede yaşıyoruz.
    dün önümden mini etekli biri geçti ben değil sokaktaki kadınlar bakıyor. bakan kadınlar yobaz yada kapalı değil .gayet modern eli yüzü düzgün kişiler.
  • belki de bir bildiği olan kadındır.
    çekemiyor da olabilir.
  • bunun anlamı tam anlamıyla kıskançlıktır. erkekler arasında da var elbet, kadınlar arasında üst düzeydir bu kıskançlık.

yolda gördüğü kadının topuklu ayakkabısından başlayıp saç topuzuna kadar inceleyip, yeni nesil popüler tabirle "gıybet" eden kadın cinsinin, yönetim ve idari konuda ne derecelere ulaşabileceğini varın siz düşünün.
  • "kocamdır, hem sever hem döver" diyen kadındır aynı zamanda.
  • araba kullanabilmek gibi. yüzde 80 e 20 gördüğüm durum.
    kadınların yüzde 80i araba kullanamazken 20si kullanabilir. erkeklerde de oran tam tersidir.
    yöneticilikte de oran benzerdir
  • bir bildiği olabilir. yargılamadan önce deneyimlerini dinlemek lazım. ama tabi genellemeci olması da eleştiri konusudur.
  • yönetici olmak istiyordur. kulis yaratarak bir adım öne çıkma peşindedir.
  • halt yemistir. kadinlar yonetici mutlaka olmalidir. erkekler empati yapmaktan her daim yoksundur. kadinlari ancak kadinlar anlayacaktir.
hesabın var mı? giriş yap