şükela:  tümü | bugün
  • en büyük eğlencemdir.

bi abla çıkıyor karşıma, böyle havalar bin beş yüz, ukala, kendini beğenmiş, bi prenses havaları. bana majesteleri diye hitap edeceksin tavırları.

ablaya hemen paranın ucunu gösteriyorum, avm'de palto giymediğimi görüp otoparkta lüks aracım olduğuna, bankada yüklü para durduğuna dair küçük ipuçları bulunca hemen yelkenler suya iniyor. bir sırnaşmalar, bir tatlişkolalaşmalar, bir sempatik iyi huylu kız olmalar... ay canım ya, böyle pamuk şekeri gibi bir kızceğizyevruceğa dönüşüveriyor hemen.

bunu belinden tuttuğum gibi havaya atıyorum, atıyorum tutuyorum. atıyorum atıyorum tutuyorum. hanimiş benim tatlişko prensesim, hanimiş benim minnoş bebişkom. kahkahaların bini bir para. ablamızın ağzı kulaklarında... oradan da aldığım gibi istanbul'ın en lüks restoranına götürüyorum, yedikçe yediriyorum.

ama sonra hesap bir geliyor ki o da ne, cüzdanımı evde unutmuşum, aşkım sen ödeyebilir misin hesabı, teşekkür ederim, ben lavobadayım, sen ödemeyi yap, sonra çıkarız.

-tüh, bu da enayi çıkmadı, ya bu erkekleri kim akıllandırıyor, çıldırıcam.

hesabı ödemeden kaçan ve bir daha telefonlarımı açmayan kızlar oldu, inanır mısınız?

niye böyle yapıyorsunuz anlamıyorum kızlar.

*tepkiler üzerine gelen edit: arkadaşlar kadın düşmanı olduğumu çok belli etmeden, şeker şeker, tatlişko bir dille yazmaya çalıştım. hala mı belli oluyor kadın düşmanlığım?