şükela:  tümü | bugün
  • kadınların genellikle hıyar tiplerle gezdiği gerçekliği düşünüldüğünde hıyar kokulu erkeklerden tahrik olmalarıda mantıklı. yalnız muz ve kabak neyin nesi? hani bu bildiğimiz yemeklik kabak ise kadınları tahrik etme konusu dışında muz ile tek ortak noktaları şekil benzerliği başkada yok. ulan mevzu şekil ile ilgiliyse hıyarıda bu kategoriye sokup kadınları tahrik edenin aslında bu objelerin kokularının değil şekillerinin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz
  • ehehaehe sonuc olarak sadece muz kabak salatalik patlican ve benzeri bilimum fallik sebze meyve kokusu bulmus olmalarina bakilirsa arastirmada denek olarak kullanilan kadinlarin cinsel hayati bayagi kisitliymis
    daha kozmopolit olmali bu denek gruplari!

adamin boynunun enseye dogru yan tarafindan cikan koku tahrik eder (vampirlerin isirdigi yer var ya orasi)
    bi de alakasiz kuzu tandir kokusu beni olduruyor (tahrik diyince illa seks diil ne var)
  • amerikan koku ve tad alma derneği'ne göre kabak, muz kabuğu ve salatalık kokularidir. yani->

kel, bol parali ve hiyar olmaktan gecer hatunlarin gönüllerini ciz etme cizirtisi. cizirtisi dedim de, saclarim dökülüyor, cahilim yani. gerisini siz düsünün...
  • uyku sırasında salgılanan koku..

(var böyle bir şey..)
  • kabagi bilmem de digerlerinin gideri var. bunu da zirt pirt kullanmaya basladim fekat napalim.

heh ya ben iste o kozmopolit olamayan, kisitli seksli kadinim.

asil demek istedigimi söyliyim; ter kokunuz tahrik edici diil beyler, lütfen boka batmis manda gibi koktugunuzda orgazm oluyoruz sanmayin. direkt öldürüyorsunuz lan libidoyu da, hevesi de...

not: bi de piliz $u protein diyetini yapmayin oglum. yumurta hele feci berbat. iyyk.

edit: saçmalamayin. küfretmek ho$uma gitmiyor, lütfen diyorum bak.
  • yazılanları okumamla dumurlardan dumurlara perendeler atmamı sağlayan kokular.
  • kabak, muz ve salatalık olduğuna dair rivayetler var lakin bunların kokuları değil şekilleri tahrik ediyodur.
  • her toplumda aynı sonucu vermeyebilecek eylemdir... zira bu meyveler her coğrafyada yetişmez ve obeziteyi düşürecek araştırmalar yapmak yerine hala aynı konuya takılmış bu amerikalı bilimciler..
  • "armani sport code" der, badilerim arasında bulunan hatunlardan birine selam çakarım. (bkz: but i'm not the only one)