şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mutant olmalarından supheleniyorum. -gulucuk de gulucuk-
    butun erkekler hepiniz aynısınıııııııııızzzzzzzzzz safsatalarına atılmıs en sevimli şalto.

iki tur okuması olabilir:
    1-adam durmadan seks dusunen tipik erkegimizden degil. hayatta seksten daha onemli seyler oldugunun farkında. daha derin ve duygusal.
    2-adam seni tahrik edici bulmuyor. ki aslında bunu dusundum, kotu bir sey olmadıgına karar verdim. ben zaten oldum olası seksi degil sevimli bulunmak istenenlerdenim.
  • dinci olmadığı kesindir.
  • ılıktır. *

edit: şimdi bazı idrak yolları tıkanıklığından muzdarip bünyelere da konuyu algılatabilmek amacıyla, böyle öküze anlatır gibi anlatalım, gözün nefsi olmaz güzel kardeşim, elin olur, istemezsen çalmazsın, dilin de olur, istemezsen kötü söz etmezsin hatta belin de olur, iraden vardır yatmazsın ama gözün nefsi yoktur, göz kayar. ister dünyanın en iffetli adamı sen ol, ister dünyanın en güzel kadını senin olsun, o göz yine kayar. kaymıyorsa bir sorun vardır.
  • cennette 3+1 dairesi olan abimizdir
  • erkek gibi erkektir. şaka lan ibnenin önde gidenidir.
  • kendisini kadından sayan kezbanlardan tiksinmiş erkektir.
  • gözünün kaymasının ayarını saniyelerle "kayma" fikrinden ayıran insandır
  • bana cok enteresan geliyor bu adamlar.
    cok ozel geliyorlar....

nerede cins adam var ben zaten onu severim.
  • (bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

evet, kaymıyor. hatta o anda yanımdan kadının geçtiğini bile fark etmiyorum.

o anda onu izleyen barzoların erekte olmuş hallerine bakmak daha zevkli geliyor.

ahahah editi: barzolar düşmeye başladı. valla sen kendini öyle görüyorsan bilemem kardeş. erkek ya da kadın, çok insan şöyle bir bakıyor. erekte olan barzolardan söz ediyorum ben. bakıştan bakışa fark var gq salağı. kapiş?

yukarıda yazdıklarımdan anlamamış hanımlar çıkabilir, beni duyarlı bir meriç sanıp yazmadan önce, el emeği göz nuru girilerime de bir bakıverin, e mi bacım.
  • kadınlar bile bakıyorken erkeklerin bakması normal değil de nedir? taciz boyutunda bakışları bir kenara bırakırsak her normal insan göz ucuyla da olsa bakar. erkek demiyorum bak insan diyorum.

(bkz: dağılın şimdi)