şükela:  tümü | bugün
  • for me, bu; http://sketchtoy.com/68761155

başlık yine başa kaldı : ı

hepinizi lanetlicem bir gün. üzerinize yarım kilo martı kakası düşecek. aha da buraya yazıyom.

(üzgün edif 2: son zamanlarda başlık hep benim başıma patlıyor. bu akşam da öyle olunca kendimi kaybedip sinirlendim biraz. agresif martı kakaları için kusura bakmayın lütfen. şimdi daha iyiceyim, o yüzden pişman oldum, açıklama gereği duydum. başlık açıp sonra beni ortada bırakan yazarlar için yarım kilo martı kakası lanetimi, üç yüz gram soslu fıstık, iki de bira olarak güncelliyorum. yok, o da kafalara gelecek. sattınız beni sattınııız, ortalarda bıraktınıız! aaa! *çota* -sakin ol lan zurna- aah! tamam sakinim şimdi, liv mi alon biç)
  • ojeli parmaklarıyla rakı kadehini tutması
  • mini etek ile karşınızda bacak bacak üstüne atması,sonra sağ bacağını indirip solu öbürünün üstüne atması.
    (bkz: temel içgüdü) ekşi link :(bkz: basic instinct)

(bkz: anlayamazsınız)
  • nerde olduğu farketmez saçını toplama anıdır bununla kapışabilecek tek an ise siz bir şeylerle uğraşırken gelip sizinle uğraşmasıdır sakalla oynamak ya da omuza yatmak gibi
  • amuda kalkması
  • istemsiz dudaklarını ısırmasıdır.

şehevi.
  • düzgün bir diksiyonla, hoş bir tonda, bilinçli ve ufuk açıcı bir şekilde konuşması. bu konuşma anındaki beden dili ve hareketleri oldukça seksidir.
  • duştan çıkınca bornozu üzerinden yavaşça düşürmesidir.
  • nefes alma hareketidir o.
  • soyunması.