şükela:  tümü | bugün
  • erkeklerin birçoğu iğrenç, kötü ve aşağılıktır. tartılsa, erkek daha bayağı, o kötü özellikleri ezer geçer karşı tarafı. yani kadın ne kadar kötüyse erkek kadından bir tık kötüdür. veya erkek ne kadar üstün bir varlıksa kadın her zaman erkekten bir tık daha üstün olacaktır. erkeğin gücü olmasa kadın karşısında hiçtir. erkek olmama rağmen erkeklerden ve erkeklikten nefret ediyorum. (kendi iğrençliğim tartışma konusu bile olamaz. çünkü görmem, görmek istemem) en iyi benim hissiyle birlikte malum gerçeklerin altında ezildiğim için sıçıp sıvıyor olabilirim. karakterimin iyice bozulmuş da olabilir. ne desem hepsi aynı kapıya çıkacak; orası kesin.. neyse mevzu bu değil ki. mevzu, çürük elmaları çıkardığımızda geriye erkeklerden çok daha değerli bir cinsiyetin kalması. varlığınızın ne kadar güçlü olduğunun farkına varıp birlik olsanız erkek egemenliğini yıkıp geçersiniz de ayak uydurup, size verilen kalıbın içinde şekil alıp o kalıptan çıkmamayı tercih ediyorsunuz genel olarak. şayet kadın olsaydım asla kıllarımı almaz, makyaj yapmazdım. diğer kadınlarla yarışmaz, erkek erkek diye kudurmazdım. bırakırdım kudursunlar. hayvan herifler etiniz uğruna her boku yapmaktan çekinmez, elde ettikten sonra zamanla hiç eder. sonra kaybedince mal gibi ortada kalır, nevri döner, gözü açılır değerinizi anlamaya başlarlar. size muhtaç (tabii siz de öylesiniz de, erkeklerin ne kadar aç, muhtaç olduklarını bir bilseniz) şu erkek varlığını büyütmeyin allah'ın aşkına.. vallahi hak etmiyorlar. tamam düşmüyor böyle. düşsün diye de yazmıyorum. ki, sizden birileri yaktı canımı. canımı bu kadar yakabiliyorsanız çok değerlisiniz demektir. zayıf ve bekleyen olmayın. güçlü olun, kullanın erkekleri o yüce varlığınızla. bir gülüşünüz dünyaya bedelken nasıl olur da acı çekmiş, yara almış olursunuz? not: yazar burada kadının duygusuz, zevksiz olmadığını biliyor da, o duygular ve zevkler için erkeklerin neler neler yapacağını da bilip, kadının bu gücüne rağmen nasıl erkekten üstün olamadığını anlayamıyor. bir de aynı yazar, büyük ihtimalle üç gün sonra yaşadığı kafanın etkisinden kurtulup başka türlü saçmalayacaktır.
    (bkz: erkek müsveddesi)
  • tartışılmaz bir gerçek.

no doubt
  • erkeğe ihtiyaç duymadan yaşayabilen bir kadın yoktur diyor ve artırıyorum

(bkz: düşüyor mu böyle)
  • iki cinsiyet de birbirinin altında veya üstünde değildir.*
    ikisi de eşittir...
  • bütün objektifliğimle birlikte haksız bulduğum fikir. fiziksel, bilişsel, ruhsal, her anlamda, erkek üstündür. nokta.
  • katılıyorum çünkü bizleri doğuranlar bile kadınlar
  • erkek daha iğrençtir bilmem ne bir sürü zırvalamış. bir siktir git ya. emin ol dürüstlük, etik değerler, entellektüellik gibi konularda erkeklerde kesinlikle yeterli insan yüzdesi kat kat daha fazla. evet en en uç noktada iğrenç olmaksa konu, bunlar genelde erkeklerden çıkıyor ama marjinal örnekler bunlar. onun dışında konu kitlesel olarak ahlaksız, etik yoksunu olmak falansa kadınlar ezer geçer.

edit: mesaj kutum meriçlerin ve feminazilerin hücumuna uğradı.