• "erkeklerinizden iki şahit tutun. eğer iki erkek bulunmazsa şahitlerden razı olacağınız bir erkek; biri unuttuğunda, şaşırdığında diğeri ona hatırlatacak iki kadın olabilir..."(bakara, 2/282)
  • şimdi bu arkadaşlar 13 ay kimlerle aynı koğuşta yattı biliyor musunuz ? 5 yaşındaki erkek çocuğuna, 3 yaşındaki kız çocuğuna, kız kardeşine veya başka bir kadına tecavüz eden gerçek tecavüzcülerle aynı havayı soluyup, aynı odada kaldı. hiçbir şey bunu tazmin edemez.

her zaman söylüyoruz asıl olan tutuksuz yargılamadır diye. yazık, çok yazık.
  • suçsuz oldukları anlaşılıyor demek doğru değil. cinsel saldırıya dair bir kanıt bulunamıyor. kız olay yaşandıktan iki gün sonra şikayetçi olmuş. eğer olay gerçekten yaşandıysa da bu süre zarfında kanıtlar kaybolmuştur.

bu arada kadın hakim karara şerh koymuş; diğer hakimler de "bunlar zaten sevgili ve başka zamanlarda da cinsel olarak birlikte olmuşlar; adamın zorlamasına gerek yok" gibi bir argümanla karar vermişler.
  • gelip cinsiyetçilik yapıyor, biri de gelmiş ayet yazmış ahahaha.

kadın olup bunu kabul etmek de ne bileyim...

biraz güçlü olun kadınlar, bu doğululardan ve dinlerinden kurtulun artık
  • tecavüze dair kanıt bulunamamış. erkeklerin de savunulacak bir tarafı yok. biri kız arkadaşını erkek arkadaşı ile paylaşmış. diğeri de erkek arkadaşının kız arkadaşı ile sevişmiş. bu haysiyetsiz davranış için kadından bir de tazminat isteyeceklermiş.
    kendi rızası ile bile olsa burada mağdur olan gururu incinen kadın.

edit: vurmayın öldüm.
  • bu yüzden kadınlardan nefret ediyorum. buraya gelip duyar kasan siz akılsız beyinsiz kadınlar gidip 13 ay yatsın da sonra gelip bik bik ötsünler .
    gençlere üzüldüm

kadını beyanı esastır bu ülkede tutmaz arkadaş
  • "kadının beyanı esastır" ibaresi kadar fecaat bir durum olamaz. ivedi bir biçimde bu saçmalık kaldırılmalı.art niyetli iftiracı bir kadına denk gelirim diye ödüm kopuyor , tanımadığım bir bayanla aynı asansöre bile binmiyorum. sorarlarsa kadın erkek eşitliğindersiniz.erkek bireyler insanlık tarihinin hiçbir döneminde şu zamanki kadar hor görülüp ezilmemişlerdir eminim.
  • o değil de gavatlık sezdim hadi hayırlısı.
  • başlık " tecavüzcülerin beraat etmesi" olsaydı buradaki yorumlar tam tersi olacaktı. yönlendirmeye bu kadar açık bir kitle olamaz

ciddi ciddi gerizekalısınız
  • çok yakın eş dost dışında kadınlarla muhattap olmayın. hatta erkekle de olmayın ne kadar az insan o kadar huzur.
hesabın var mı? giriş yap