şükela:  tümü | bugün
  • çivi çiviyi söker mantığı ile gözleri karartmış erkektir.

fakat riskli olabilir. yani deneyince aslında kaprisin mitozla ne kadar hızlı çoğalabildiğini, sonra çeşitlenebildiğini hatta yeniden yapılandırıldığını görebilir insan.

önce boy ver demekte fayda var, neme lazım..!
  • dünya ahiret bacımdır. gelsin dedikodu yapıp fal baktıralım.
  • erkeğin kaprislisi hiç çekilmez. ben bile kapris yapmıyorum. bir şeye bozulmuşsam, sinirlenmişsem çat çat söylerim. kıskanmışsam söylerim. kızdıysam söylerim. kapris kadar insanı karşı cinsten soğutan başka bir şey yok. kapris yapan kadın da erkek de, torpidonun içine yapışan sakız gibi sinir bozucudur.

tanım: tencere kapak misali birbirini bulmuş çiftlerdir. büyük ihtimal kadın tarafından terk edilecek olan erkektir.
  • kaybetmeye mahkum erkektir.

erkek dedigin guclu durandir; egilmeyen, bukulmeyendir. he vardir "hayat musterek" insanlari. onlarin da soyledigine bakmayin. ne yaptiklarina bakin,o zaman erkek nedir ne degildir anlasilir zaten.
  • kadınların karşısında görmek isteyeceği son şey karşısında kendi gibi davranan kadınsı erkektir. evet kapris ilişkide olmaması gereken bir şeydir fakat kadınsı bir harekettir ve erkeği itici gösterir. içgüdüsel olarak hayata karşı güçlü durabilen, kapris yapıp kenara çekilmek yerine sesini çıkarıp çözüm getirmeye çalışan erkek arzu edilir.
    kapris yapan erkek seksi değildir ve bir süre sonra çekiciliğini tamamen yitirecektir. kadın tarafından ilgi görmeyecek ve terk edilecektir.

(bkz: meriç olmak)
    (bkz: insanı cinsellikten soğutan şeyler)`
  • hani erkeklerin "kadınlara yakışmaz" dediği, ama aslında kendilerine de yakışmayan, çünkü zaten yakışacak bir bok olmayan şeyler var ya. bacakları açarak oturmak falan.

kapris yapmak da bunun ayna görüntüsü işte. "imi irkikliri hiç yikişmiyir" diyen arkadaşlar, sorun erkek olmasında değil, kapris zaten kimseye yakışmıyor :(.

o yüzden tam olarak ilişkisinin hak ettiği erkektir herhalde, ne bileyim.
  • yerim bıldırcınımı. kezbanım benim, laf da sokar o model. kromozom dizilişi xy olup ruhu sapına (!) dek xx cosmo kızıdır.
    "onu kaprislerinizle çıldırtın" konulu kadın dergisi tavsiyesini uygular. yapsın, bir iki güne geçer. "neyin var berkay? iletişime kapalı olman beni üzüyor" derseniz iyice bokunu çıkarır. bırakın, o arada siz de kafa dinlersiniz.