şükela:  tümü | bugün
  • büyük ihtimalle troll başlığı olan cinsiyetçi bir düşüncedir. araba kullanmayı öğrettiğim şirketteki çok yakın arkadaşımın arabasında hep önde oturuyorum iş çıkışları ve en ufak bir çekincem olmuyor. hatta ulan ne güzel öğretmişim be diye kendimle övünüyorum.
  • arabayı kullanmıyordur
  • sürücü koltuğunun pipisi olana zimmetli olmadığını bilen erkektir.
  • ben. herkese tavsiye ederim çok rahat. ohhh yayiliyorum bir de arabayi kullanan girsin strese bana ne. hele trafik bu kadar iğrençken burada hic gerek yok. tabi bunda yasadigim ulkenin ehliyetine sahip olmamanın da buyuk payi var turist olmadigim icin turk ehliyeti ile araba kullanamam.
  • benim paranın bok gibi aktığı zaman düşeşe aldığım arabanın beş misli eden bir arabası vardı hatunun. gayet de zevkliydi.

araba spor, hatun da azıcık kafadan kırıksa arada abuk subuk atraksiyonlar yapınca ayaklarınla yeri ittirmek, bir el kapı kolu bir el arabanın göğsüne yapışık şahadet getirmek gibi yusuflatıcı pozisyonlar oluyor mu? evet de o arabada da o kadar kolay ölünmez sanki
  • (bkz: aziz sancar)
    bir de bir hocam vardı, alanında* muhteşemdi. bir de yakında profesörlüğü* gelmesi gereken bir arkadaşım var.

edit ilave: yüzyılların seyislik becerisini çok yüceltmeyin, sanki önce iyi bir pilot oldun da uzay mekiğini sana emanet ettiler.
  • kadının kullandığı arabada erkeğin yeri bagajdır. bu herkes tarafından bilinen bir gerçektir.
  • emniyet kemerini mutlaka takmıştır.
  • benim bu erkek.eved. hatta kalın kafalıyım sanırım, hiç anlamıyorum neden kadın kullanırken ön koltuğa oturmanın bir problem olduğunu.
  • eşine güvenen ve seven erkektir.
    hız yapma hayatım.