şükela:  tümü | bugün
  • kullanım? yakında kılavuzunu da yayınlanır dediğim başlık. kadını/erkeği sana ait mal olarak görürsen böyle olur. araba mı kullanıyorsun olm, kullanım ne demek? ben bu kullanım olayından kıllandım:)

alternatif başlık öneriyorum: kadının seks dışındaki işlevleri. hah işte o zaman derim ki;

- grip olduğunda sana sıcacık çorba yapması
    - tv başında uyukladığında üstünü örtmesi
    - yorgun olduğunda masaj yapması
    - seninle birlikte maç/film izlemesi
    - sırf sen seviyorsun diye beğendiğin yemekleri pişirmeye çalışması
    - üzüldüğünde sarılıp teselli etmesi
    kısacası sana özel olduğunu hissettirmesi ve hayatı senle paylaşmasıdır.

not: iş bu başlıktaki maddeler "kadınım" diye tanımlayabildiğiniz sevgili hatun kişinin yapacağı eylemlerdir.

yoksa kadın=seks, erkek= seks , kadın+ erkek = üreme, temel işlev budur.
  • (bkz: trample)

topuklu ayakkabiyla tercihen :).

aklima baska bir sey gelmedi :)
  • "erkeğin seks dışındaki kullanımı" başlığında ev işlerini falan da hep erkekler yaptığına göre galiba bunlar başka bir işe yaramıyor.
  • kadından seksi çıkarsak geriye kürk mantolu madonna kalır. böylece saf ve temiz bir aşk hikayesi yazılır üstüne.
  • ohoooo, saymakla bitmez, database yetmez.

çevreme bakıyorum da, kadınlar olmasa harbiden kendi bokumuzda boğulacaz, net. hayatımızın yüzde seksen kadın sömürüsü ile idame ettiriyoruz. annemiz, karımız, kızkardeşimiz, kızımız nasıl köle muamelesi görüyor, çıplak gözle belgesel izler gibi izleyebilirsiniz.
  • (bkz: anne)

konu kilit. *
  • şöyle kollarına alıp uyumak mesela.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
  • (bkz: sevmek)
  • sen kadını kullan, baban ananı, adamın bir bacını kullansın, çocuk sahibi ol bir kızın olsun ve kocası-sevgilisi kızını kullansın, sonra bu başlığa tekrar gel ve "kadının kullanımı"na ilişkin tecrübelerini yeniden paylaş aslan parçası.

(bkz: mal gelmişsin mal gitme)
  • erkekleri çalıştırmak

iki meme için ay'a gittik geldik olm.