şükela:  tümü | bugün
 • memnun kalmış mıdır kalmamış mıdır diye sözlüğe gelip başkalarının genellemelerinden ipuçları arıyorsanız, kalmamıştır. birbirimizi yemeyelim.
 • meme uçlarına turnusol kağıdı değdirin. kağıt turuncuya çalıyorsa memnun kalmıştır...
 • üstüne çıkıp, ön kolunuzu boynuna basıp, "hoşuna gitti mi, gitmedi mi? şecereni sikerim, doğru konuş" diyin.
 • "ölmüşlerinin canına değsin" derse olmuştur bu iş.
 • sevişmeden memnun kalabilmesi için aseksüel olması gerekir.
 • üstüne para vermesi.

  (bkz: oha)
 • bir kadının yapılan sevişmeden memnun kalıp kalmadığını anlamak için başvurulan yollardır. kadından kadına değişiklik gösterebileceği gibi, standart bazı uygulamalar da yok değildir.

  mesela sevişmenin ardından kadın hemen yataktan çıkmıyor, erkeğin göğsünde bir süre dinlenmeyi tercih ediyorsa tebrikler yatakta sevişmeden memnun kalmış bir kadın vardır. sevişme sonrası dudağa veya yanağa kondurulan küçük bir öpücük de “çok iyiydin” anlamına gelebilir.

  erkeğin yanında yatıp yüzünde bir gülümseme ile hiç konuşmayan kadın da memnun kalmış kadınlar sınıfındadır. yataktan kalkıp, erkeğin kalkmasına izin vermeden yiyecek bir şeyler hazırlayan kadın da memnundur. ama sanıldığının aksine sevişme sonrasında hemen sigara yakan kadın orgazm olduğu için değil sinirini yatıştırmak için sigara içiyor olabilir, bu sebeple hemen sigara yakan kadın memnun kalmıştır diyemeyiz, dikkat.

  erkeğini öven, ona methiyeler düzen kadın kesinlikle memnun kalmıştır ama gündelik işlerden konuşmaya başlayan kadın memnun değildir. mesela sevişmeden memnun kalmış hiçbir kadın “su faturasını yatırdın dimi?” diye sormaz.

  netice olarak kadınınızı en iyi siz biliyorsunuz ama bu küçük detaylara dikkat etmekte de fayda var. mesela seviştikten sonra vakit kaybetmeden yataktan çıkan kadına dikkat, hele üstüne bir şeyler giymeyi bile beklemeden banyoya koşuyorsa vay halinize.
 • evdeki yemek masasının yanına iki tane komodin koyuyor, komodinlerden daha yüksek olan yemek masasına sizi çıkartıyor ve centilmence tokalaşıp boynunuza liyakat nişanı olarak en sevdiği dantelli sütyenini takıyorsa muvaffak olduğunuzu rahatça anlayabilirsiniz.
 • çok ince bir ayrıntıdır ama;

  sevişmeden sonra gelen isteklerle ya da size yapılan fedakarlıklarla alakalıdır.

  misal " ee beni bırak mıcak mısın eve" , " ee sabah ne kahvaltı yazırlıyorsun bana" gibi... "hani sen beni değil ben seni tatmin ettim, o yüzden istediklerimi yap" mesajlı istekleridir bunlar.

  "aşkım sabah sana ne hazırlıyım" , "hadi dışarı çıkalım biraz gezeriz ordan da ben giderim" gibi bencil olmayan cümlelerle karşınıza çıkıyorsa, size borçludur ve o borcu telafi etmek istiyordur, anlayın ki performansınız iyidir.